Mantık mı kalp mi? özellikle kızlardan cevap olursa sevinirim

Sizi çok seven,sizinde çok sevdiğiniz,birbiriniz için çok zorluklara katlandığınız mücadele ettiğiniz 2 senelik bir ilişkiniz var. kız ünv.okuyor bitirince akademik olmak istiyor erkek ise özel bir şirkette muhasebede çalışıyor.ikisininde bu durumdan şikayet ettiği bir nokta yok ilerde ikiside çalışacak fakat kızın ailesi o çocuğun uygun olmadığını yanında eğitimsiz olacağını söylüyorlar. engel koymuyorlar fakat onay vermeyiz senin kararın diyorlar. yine de her gün kıza surat asıyorlar nerdeyse yüzüne dahi evde bakmıyorlar mutlu olmalarının tek yolu kızlarından ayrıldık lafını duymaları. siz sevsenizde ayrılır mıydınız yoksa kendi hayatınızdan emin olup aşkınızı bırakmaz mıydınız?

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• bence ayrılmaya ikna etmek için ailesi öyle dawranıo. ewlendikten sonra illaki alışcaklar. ben olsam bırakmazdım. ilerde tekrar sewemezse kızın haytyla birlikte ailenn hayatıda kararır.

0|0
    0|0
    • evlenmemize daha 2-3 sene var ama onların bu halleri beni kötü hissettiriyor resmen evde durmak istemiyorum

• sen ve sevgilin kararlıysanız vazgeçmeyin derim. bence ailenle konuş ayrılmayacağınızı söle. bide yüzük falan takın ki ailende kabullensin

• şimdilik onu düşünmüyoruz teşekkür ederim bende bu kadar severken ayrılırsam kendi kararlarımı hiçbir zaman kendim veremem başkalarına göre yaşamış olurum

Erkekler Ne Diyor 1

• Mantık mantık sadece mantık. Ben mutluysam ailem engel olmaz zaten. Olursa da mantıklı olanı yaparım devam ederim. Ikimizin de iş hayatı olacak ve ileride aynı yuvada birleşeceğiz. Bu kadar basit.

0|0
    0|0
    • bu durumda kalp olmuyor mu mantık ailenin dediğini yapmak kalp devam etmek

• yanii ayrılır mıydın ayrılmaz mıydınn

• Arkadaşım anlama sorunun mu var? İlk cevabımda da yazıyor yorumda da yazıyor. Mantık devam et demek anladın?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...