Ünal Aysal Arda Turan konusunda her an her şey değişebilir dedi Arda'nın gelmesiyle kadro güçlenir mi?

benim düşüncelerim şöyle arkadaşlar...

***arda turan ***hem türk hem de avrupa da oynayabilecek kapasitede...

ben gelmsesini çok isterim yeniden...keşke gelse

Güncellemeler:
arkadaşlar lütfen 2 gizli erkeğin cevaplarını şikayet edelim ...

0|0
4|16

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Gs para yok ki olsa Naniyi farfanı alırdı :D

2|2
    0|0
  • Arda için yüksek bir bonservis bedeli isteniyor Ünal Aysal´da 12 Milyon Euro´ya sattığı adamı 15 verip almaz bonservis bedelinde indirim olursa transfer gerçekleşir

Gelirse müthiş olur bizde Hamit´ten kurtulmuş oluruz

2|0
    2|4
    • yabancı kısıtı nedeniyle o paraya değer

• Siz Ardanın krampununu alamazsınız hala hayal kuruyorsun

• sen öyle san :D

• Arda ya sözleşmesi bitince gelir ya da Burakla takas olur.Burak gittikten sonra gelmesi iyi olmaz bence.

0|0
    0|0
  • Arda kesinlikle dönmez

0|1
    0|0
  • Elbette gelirse müthiş olur. Onun yokluğunda o kanadı etkili kullanamıyoruz. Hamit'i oynatmayıp sağ açık bile oynatabilirsin Arda'yı.

2|0
    0|2
  • arda'nın 4-3-1-2'nin sağ iç pozisyonunda oynayabileceğini bana öğreten KS'ye sonsuz şükranlarımı sunarım.

sorunun cevabına gelince; arda'nın gelmesini istemem. mevcut sistem arda-sneijder-selçuk-melo'yu bir arada kaldırabilecek bir sistem değil. arda kanat oynamak da istemiyor, forvet arkasında en verimli oluyor. sneijder'i de kesemeyeceğine göre? şu an için gereksiz masraftan başka birşey olmaz.

1|0
    0|0
  • ardanın bonservis bedeli 25 milyon euro. o yüzden çok heveslenmeyin alamazsınız.

1|1
    1|0
    • boşver hayal kursunlar :)

• belhanda, hamit, sneijder, selcuk inan fenerin alamadi oyuncular hahaha

• iyiki almamışız hayırlarını görün belhanda link hamit sneijder elinizde patladı

• selam bir gs.lı olarak çok güçlenir

1|0
    0|2
  • Gelmezse daha iyi kendi adına. yıllarca bizde durduda noldu avrupaya gider gitmez uefayı aldı adam

1|0
    0|0
  • geleceğini sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Gelmesin bence arda çok duygusal türkiyede basın hemen üstüne gidiyor futbolunu oynayamıyor.

0|0
    0|0
  • Takım cok guclenır ama bıde arda acısından bakın cocuk genc yasta ıspanyanın en populer takımlarının bırınde banko oynuyor bnce gelmesı cok guzel olur ama gelırse hayatının hatasını yapar

0|0
    0|1
  • takımın ardaya ihtiyacı ı yok

sol bek lazım dany son iki maçta rezil etti takımı

1|0
    0|0
  • hangi gizli erkek öyle bir sey yok

0|0
    0|0
  • kesinlikle güçlenir kadro.

arda-sneijder-melo-selçuk

bu ortasahanın karşısında durmak çok zor olur

0|0
    0|2
    • ünal aysal getirir yabancı kısıtlaması davasına ...

• şu orta sahanın başarılı olması mümkün değil. arda birincisi kanat oyuncusu olmaktan çok uzak, hele orta sahada hiç yapamaz. oynayacaksa bile solda açık olabilir en fazla, onu da kendisi istemiyor.

sneijder'in o fizik gücüyle forvet arkası dışı bir mevkide verimli olması mümkün değil. selçuk ve melo gibi iki dinamik ve dayanıklı oyuncu bile 1 sezonu orada çıkarana kadar harap oluyor.

selçuk'un sağ açık oynayabilmesi de pek mümkün değil. selçuk çok seri bir oyuncu değil.

• Gelmesin..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gelse ilk 11 çıkar mı acaba merak ediyorum..şimdilik kadromuz iyi arda gelse tüm camia sevinir ama ben şimdilik gerek olmadığını düşünüyorum..

Milli takım için var olması yeterli bence

1|1
    0|0
  • Zamanı geldiğinde dönecektir ..O zamana kadar ülkemizi çok iyi temsil edeceğinden eminim ..

2|0
    0|3
  • o kadar parayı verebilecekse alsın tabiki,arda iyi oyuncu gittiği her takımı güçlendirir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...