Insan psikolojisi hakkında bir sorum var :)

Örneğin bir insan bir duygusu illa dışa vurma ihtiyacı hissediyorsa ama bunu yaparken örneğin ben artık böyle yapmıyorum.Şöyle artık kimseye güvenim kalmadı tarzı şeyler söylüyorsa facebooktan mesela.

Sizce bu kişi insanlara cidden dediği gibi güvenmiyor mudur?Yoksa güçlü olmaya çalışıp bu durumu içten içe kabullenemediğinden dışarı mı yansıtıyordur?

Evet,söz sizin

Güncellemeler:
2.şıkta demek istediğim insanlara güvenmediğini söylediği halde hala güveniyor mudur ve güveniyorsa bundan dolayı zarar mı görüyordur

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Güçlü olmaya falan çalışmıyo. Güçlü olsa bunu kimseye yansıtmamaya iyi mutlu olmaya çalışır o güvenmediğini sanıyo ama aslında güveniyo

0|0
    0|0
    • İşte bu!Tam olarak lafı toparladın.Çok teşekkür ederim :)

Zaten insan bir şeyi habire dışa vuruyorsa bir sorun vardır :)

• Aynen :) Teşekkürler bu arada

Kızlar Ne Diyor 3

• güvenmek zorunda ve ister istemez güvenicektir dışarıya karşı güçlü olduğunu göstermek istiyo o kadar

0|0
    0|0
    • iç dünyası nasıldır peki sence?

Güçlü durabiliyor mudur yoksa hala aynı hataları mı yapıyor

• güvenmişdir ve zarar görmüşdür artık güvenemez hale gelmişdir ondandır güvenmediğini söylemesi.

0|0
    0|0
  • Gösteriş yapmak ya da bırınılerıne ' sana guvenmıyorum ' demek ıstedıgınden dıyemedıgınden olabılır. yanı guvenıyodur ama guvenmıyomus gıbı yapar. 2. bı olasılıkta gercekten guvenmıyodur. yazan ksııye baglı bısey bu bınbır turlu ınsan var sımdı burdan ne dıyebılırm kı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ben kendimden söyleyeyim, çabuk etkilenirim çabuk yıkılırım ama çabukta toparlarım, eğer dışa vuruyorsam ya çok sinirliyimdir ya da daha kötüsü büyük bir hata etmişimdir. erkekler duygularını pek dışa vurmazlar. ancak içimizdeki dünya kadınlardan daha duygusaldır kabul etmesekde

0|0
    0|0
    • belki de sürekli hata yapıp aynı hataya düşünce dışa vurmalarıdır bu dediğin gibi

• pek aynı hataya düşmeyiz ama insanlara güvenimizi yitiriyoruz sanırım.

• Ne olursa olsun insan güvenmeye devam eder. bunu hep dile getirmeside güçsüz olduğunu gösterir. güçsüzler lafta kendilerini güçlü gösterirler..

0|0
    0|0
    • bak buna yakın bir şeydi beklediğim cevap ama emin değilim yine de

• yanlızım kımsem yok demektır bu

0|0
    0|0
    • o kişinin öyle olduğunu biliyorum.Peki insanlara güveni hakkında ne düşünüyorsun?

sadece lafta mı kalıyor

• ikinci en iyi cevap hakkım olsa seni seçerdim :)

ya bu siteye düzenli giriyor musun?Eğer giriyorsan arkadaşlara eklemek isterim ki böyle durumlarda danışabileceğim biri olabilirsin

• olur tabı :) eh fırsat buldukça gırıyorum işte :)

Yükleniyor...