Yazın saçınızı haftada kaç kere yıkıyorsunuz ?

Arkadaşlar duş almaktan bahsetmiyorum , Yazın banyoya haftada kaç kere girip saçınızı şampuanlarsınız ?

0|0
12|13

En İyi Erkek Görüşü

• Her gun kesin yikarim ama mesela dun iki kez yikadim degisiyor yani=) 3 bile oluyo bazen=)

1|0
    0|0
    • doğrusunun her gün yıkamak olduğunu düşünüyorum ben de .

• ne sabunu ? Ben de sabun düşünüyorum şampuanlar mahfediypor gerçekten :( zeytinyağlı sabun mu ?

• Siirt bittim sabunu aldim cok guzel yapti valla saclarimi ama biraz degisik kokuyor ilk basta alisiyorsun sonra=) eksisozlukten yorumlari oku istersen=)

Erkekler Ne Diyor 12

• hergün...ama erkek olduğum için bu konuda avantajlıyım galiba...kurutmak için kadınlar kadar çaba harcamaya gerek yok :)

1|0
    0|0
  • Gün aşırı yıkanırım zaten.

1|0
    0|0
  • 3-4 saç şampuan ..

Duş hemen hemen her gün alırım ama saçıma çok yüklenmem her gün şampuanlamak döker ..

0|0
    0|0
  • her gün ...

1|0
    0|0
  • gün aşırı.yahu sacmalamayın hergün yıkayın şunu iğrençmisiniz?

1|0
    0|0
    • katılıyorum kesinlikle . Yaz sıcağında 2-3 günde bir yıkayanlara çok şaşırıyorum , benim saçım mümkün değil dayanmaz . Ben o yüzden her gün yıkarım , sorun bende mi diye merak ettim

• sen duş alırken saçlarını yıkamıyor musun ki ben hergün şampuvanlayıp yıkıyorum

1|0
    0|0
    • Elbette yıkıyorum da , burada bir konu görmüştüm orada ; duşa girerken her gün saç şampuanlamadıklarını sadece suyla yıkayıp çıktıklarını yazmışlardı . Çok şaşırdım . O yüzden bu şekilde sordum :)

• evet katılıyorum . saç zaten o zaman leş gibi kokar

• yapış yapış olur şekıl bile veremezsın çok berbat durur hem her yerin yağlı durmasını sevmiyorum

• günde 1 :D antalya burası yakıyor :D

1|0
    0|0
  • 2 gunde bir yıkıyorum

0|0
    0|0
  • gün aşırı duş alırım

0|0
    0|0
  • bir yaz giriminde yıkıyorum Mart ayının sonlarına doğru sonrada eylülün ortalarına doğru yıkıyorum yeterli oluyo

0|0
    0|0
  • altı yüz elli sekiz

0|0
    0|0
  • 2 gunde 1

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Hergün ama bazen 3 gün yapıyorum yağlanıp beslenmesine izin veriyorum zira

yağlanmasına izin vermezseniz kırıklar oluşur...

1|0
    0|0
    • Evet haklısın . Ama yazın mümkün değil olmuyor yaa , ben o dediğini anca kışın yapıyorum .

• Hergün saçlarla bozdum kafayı

2|0
    0|0
  • 2 gunde bir... ama cogunlukla hergun :D

1|0
    0|0
  • Her gün.

1|0
    0|0
  • her gün

1|0
    0|0
  • Her gün :-)

1|0
    0|0
  • Her gün.Duşa girince saçı şampuanlamayınca olmuyo.

1|0
    0|0
    • katılıyorum , saçını şampuanladan sadece suyla yıkayıp çıkanlara şahit oldum . çok şaşırmıstım . O yüzden soruyu özellikle bu şekilde sordum :)

• Eksik kalıyo olmuyo yani :)

• duşla beraber yani hergün

1|0
    0|0
  • her gün duş alırım. saçlarım kızıl olduğu için akması çok sorun oluyor. saçlarım 2 günde bir yıkarım.

0|0
    0|0
  • Haftada 14 defa.

0|0
    1|0
  • günde 2 kere duş alıyorum ama saçlarımı 2 günde 1 yıkıyorum.. kendi yağıyla besleniyor çünkü saç

1|0
    0|0
    • Ben de her gün mutlaka banyoya girerim , gün de birkere saçımı mutlaka şampuanlarım .

• Gün aşırı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...