Mini etek giyip neden bakıyorsun diyen kızın sorunu nedir?

dün dalmışım mini etekli bir hatuna aynen kafasını çevirip şöyle dedi: neden bakıyorsun. açmışın ki bakıyoruz bacım, diyerek zor bela savuşturdum.

mini etek giyiyorsan 'neden bakıyorsun' diyemezsin. otomobil süreceğini bile bile mini etek giyen kız olduktan sonra otobüsten seni kesen erkeklere abazan deme hakkın yok, ayı deme hakkın yok, efendime söyleyeyim sapık deme hakkın hiç yok! çünkü zaten Türk toplumunda mini etek giyerek belli şeyleri aşmış bulunuyorsun. erkeklerin bakacağından adın gibi eminsin ve buna rağmen giyiyorsun. giy bakalım helal olsun! ama neden bakıyorsun diyemezsin.

0|0
15|15

En İyi Erkek Görüşü

• birgün müsait bir zamanımda, parası neyse vericem de bunlardan mini etek ile altında siyah ultra ince jartiyer çorap kombinasyonu giymiş olanlardan birini, konu mankeni olarak yeterli süre boyunca gözlemliyecem.

1|2
    2|2

Kızlar Ne Diyor 15

• bunu soruyor çünkü iltifat duymayı bekliyor ego tatmini :D

o esnada ne söylüyorsa bunun tersini algıla

0|3
    0|0
  • Aşın be şu kafayı artık..Açmış ki bakıyoruz diyor adam ya senin gibilerin bakması için açmamıza bile gerek yok inan bileklerimize kadar uzun etek giysek bile bakarsınız siz.

2|1
    0|2
    • Araplarin karilari kara carsafli, genede onlara bilem baka baka aziyorlar bunun gibiler.

Hic cevap verme bunlara.

• Saçma.

Kendi iradesizliğinize kalıp bulmanız da pek bir komik.

3|2
    2|3
  • ben mini eteği kendime yakıştırıp da giyiyorum diye senin gözlerini dikip yaptığın göz zinasına kılıf bulmadır bu. kendi iradenize hakim olamıyorsanız bizim suçumuz ne?

3|2
    0|5
  • Bakmayın efendim kendinize hakim olun

1|2
    0|1
  • Taciz sadece fiziksel olmaz benim hiyar arkadasim. Masturbasyon yapmadan evden cikmayin he mi?

1|1
    0|2
    • Tahminen fazlaca dik bakmış,yoksa ben de göz ucuyla bir süzerim yer yer hiç de tepkiyle karşılaşmadım :)

• hıyar kelimesine dikkat edin modlar

• Seni savunan salak deyince ooo, ben hiyar deyince ( severim de cacik halbuki ) awww. Olmaz oyle.

• Kendini öyle rahat ve güzel hissediyo ki giyiyo. Hayvan gibi bakmanın alemi yok azıcık terbiyeli olun ya

1|1
    0|4
  • Bacın giyse ona da mı bakıcan ?

2|1
    0|2
  • insan gibi 3 sn bakıp kafanı çevirsen aslında bir sorun çıkmayacak ama yok sizin kafalar açık giyinmiş o zaman taciz edilmeyi hak diyor kafası .he.

0|0
    0|1
    • neden süre kısıtlaması var Onu anlamıyorum Az bakıp tahrik olmakla çok bakıp tahrik olmak arasında ne far var Yada o kişi o mini eteği giyerken dışardakilerle bir anlaşma mı yaptı Az bakıp kafanı geri çevireceksin gibilerinden

• inan bana bakınca bir yerlerinin kalkıp kalkmadığı umrumda değil . bir insana bana bakma diye bir dayatmada bulunazmsın birisi ilgini çeker hani onun farketmeyeceğini bilsen bir saat oturup bakarsın ama rahatsız olur korkusuyla 3 sn ile yetinmek zorundasın .

• ozaman annene ve kız kardeşinede bakmak herkesin hakkı?bu mu mantığın?

0|0
    0|1
  • seninde böyle saçmalamaya hakkın yok

1|1
    0|1
  • ikisi de birbirinden beter bir durum

0|1
    0|1
  • Kusura bakmada böyle bir şey yok.Herkes özgür isteyen istediğini giyebilir.Dinen doğru olmayabilir

o da kişinin vicdanına kalmış.He siz erkekler nefsinize sahip cıkamıyorsunuz diye dışarıyada çıkmayalım.Belki o insan evli,nişanlı yine bakacak mısın ? Ben kapalıyım dinen doğru olmadıgını biliyorum ama saygı göstermeyide biliyorum.Sen geri kafalı kalmıssın.

2|1
    0|0
    • belkide evli nişanlı değil dikkat çekene bakılır.ben dışarda sliple gezsem bana bakanlara neden bakıyorsun deme hakkım varmı

• ya aciosa bak dio aslinda yemesinler ya bunun baska ne amaci olur

0|5
    1|1
  • Salak iste. Bu kadar basit.

0|2
    1|2

Erkekler Ne Diyor 14

• Öncelikle onlar açıyor diye senin göz zinasına düşmen gerekmez. Zaten açıp da neden bakıyorsun diyen bir kadın da üç kağıtçıdır o ayrı konu. Kendini sergiliyor demektir. Ama sen yine de açtığı için baktım diyemezsin ahirette haberin olsun.

2|1
    0|2
  • nasıl öküz gibi baktıysan kız rahatsız olup söylenmiş .. ayılığınıza ilaç üretseler günde 3 öğün yetmez sizin gibilere

2|0
    0|2
    • hahaha :) bu öküzlere kızdığım kadar abartarak süper mini giyenlerede kızıyorum inan

• Haklısın arkadaşım

Rahatsız oluyorsan uzaklaş diyebiirdin .Sen kafanı çevirmek zorunda değilsin .Ayrıca bakabilirsin bu suç değil.

0|1
    0|0
  • Sen sadece acmis olana mi bakiyorsun? Ee iyi ozaman en azindan sapiklar gibi kapalilara bakip ic gecirmiyorsun :)))

0|0
    0|0
  • İşte * olsun da nasıl olursa olsun.

İnsanın ruhu fahişe olmasın gerisini boş ver. Vay efendim neden bakıyorsunuz. Lan sende de benim leyding hücrelerim olsun sen gel bakma nerden biliyorsun bir erkeğin nasıl hissettiğini ..

Ha bakmıyorum ama sen mini etek giymiş kız, evet sen ; benim yerimde olsan sende benim irademin milyonda biri yok köpek gibi bakardır..

Saygılar ..

0|0
    0|0
  • Kimse ben bakmam falan vs demesin bakılır ancak şu var ; 1-2 saniye bakar geçersin geri kalanı taciz ve abazalığa girer. Kendinizi frenlemesini bilin o zaman,millet nasıl iradesine sahip çıkıyorsa siz de çıkacaksınız abaza denmesinden rahatsızsanız !

1|0
    0|0
  • Bakılmasından görülmesinden rahatszılık duyduğun göstermek istemediğin bir yerini açmazsın teşhir etmenin amacı kendini sergilemektir bana yakıştığı için bunu giydim diyen bir bayan daha sonra bu şekilde konuşunca ortaya bir çelişki çıkıyor

Ama bunu gözle taciz etme nedeni olarak görmende yanlış

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • yahu kadınlar bile birbirlerine bakıyor benmi bakmıycam?

0|1
    0|0
  • Her ne kadar oyle giyinsede ilk seferden sonra kasıtlı olarak bakmak günahtır

0|0
    0|0
  • demek ki senin bakman amacında değilmiş, başkasından bekliyor onu :D

0|0
    0|0
  • Ben bakmiyorum.

Erkek oldugum icin sadece gözüm 0.5 saniye o kadinlar üzeri ucar ama gördügüm gibi gene unutarim.

Ama arkani dönüpde bakmak ve bakipda azinmak baska.

Seks tabulasmis bir kültürde erkeklerin hayvan gibi bakmasi normal. Avrupada mini etekli kadina bakarak azinan insan burdaki kadar yok , hemen hemen hic yok.

Diyerler bakma.

0|0
    1|2
    • Engeli yiyorsun diyorum yobaz herif. Hadi uza artık !

Çünkü önce lafa bakarım laf mı diye, sonra adama bakarım adam mı diye!

• Yahu mini etek giyen kızlar kaçamak bakışlardan hoşnut olurlar zaten.Sen fazla mı dik dik baktın acaba arkadaşım?

0|0
    0|1
    • yok normal

• İlginç.Ben de bakıyorum ama 1-2 saniyeyi geçmez ve kaçamak bakıyorum yani.Çoğu bayan arkadaşım da göze alarak giyer zaten.

• Peki sorRım sana ben senin o halini hiç unutamasam düşünüp düşünüp mast yapsam hatta seni elde etmek istesem naparsın..o sexsi halin beni çok etkiledi diyelim..

0|0
    0|0
Yükleniyor...