Tırmalanan yerin morarması???

Kedim geçen gün çok sinirlendi ve bana saldırdı bacaklarıma tırnaklarını geçirdi çok kötü ve bazı tırmaladığı yerler morardı baya. Nedeni ne olabilir? Kedimin aşıları tam değil,ev kedisi dışarı hiç çıkmadı, korkuyorum doktora gıtmekten bende :(

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Cildin çok açık renkse morarabilir.

0|0
    0|0
  • Keske kedin tirnakldindan hemen sonra iyod surseyde yaralarina. Hemen doktora git, kendini kanidirma, ya kanina hastalik falan gecerse?

0|0
    0|0
  • At gitsin o sinsi hayvanı

0|0
    1|0
  • Kedi tırmalaması ya da ısırmasıyla mikrop bulaşır, git doktora tırmalanan yeri pansuman falan yapıp antibiyotik yazarlar muhtemelen

0|0
    0|0
  • ona tokatı çarpacaktın mk

1|0
    1|0
  • doktra git bir an önce

0|0
    0|0
  • yazık ya korkmustur

0|0
    0|0
  • kedi tırmalaması derinden olursa morarma yapar.Bikaç güne bişi kalmaz

0|0
    0|0
    • Evet damara geldi sanırım

• çok kızdırmış olmalısın.Okadar üstüne gitme hayvanın bende tırmalarım seni.:)

• Ağzının ortasına indirecektin.

0|0
    1|0
  • benim kedim öyle bişiy yapıcak tekme tokat duvara fırlatırım onu

0|0
    1|0
  • kangren olmuş gibi yoksa morarmaz kanlar çekiliyordur şimdi iltihap vücuduna yayılmadan git doktora

0|0
    0|0
    • Offf ne diyosun sen ya :(((

• mikrop kapmıştır keserler valla git bir doktora

Kızlar Ne Diyor 3

• kedinin hastalığı falan olmasa da tırnaklarından mikrop kapmış olabilirsin. şişme falan da varsa doktora git istersen.

0|0
    0|0
  • ölüm tırmalaması yapmış sana kedi tırnaklarını geçiriyosa kesin bişey var bende de var ordan biliyrum yani bende bazen darbe alıyorum ama bu kadar değil bence doktora gitmelisin ayrıca kedinin aşıları tırmalamayla alakalı olmaz kedi seni ısırmadığı sürece sana hastalık falan geçirmesi mümkün değil. kedinin aşılarını da en kısa sürede tamamla bu onun sağlığı için önemli geçmiş olsun doktoru ihmal etme

0|0
    0|0
    • Tırnaklarından geçebilir

• tırnakları tabi ki mikroplu olucak sonuçta kumuna gidiyo tuvaletini yapıyo evde geziniyo aşıyla tırnakların alakası yok yani onu demek istedim kediye yapılan aşı tırnakları etkilemez.

• Pisiyi hemen veterinere götür bişey olmuştur belki :(

1|0
    0|0
    • Burda önemli olan benim o değil :D

Yükleniyor...