Ayrılıktan sonra, ayrılan tarafın eski sevgiliye karşı duygu değişimi nasıl olur?

merhabalar, sevgilim ile 1 hafta önce kavgalı bir biçimde ayrıldık. kavgayı çıkaran bendim ama ayrılık boyutuna getiren oydu. tekrardan bazı şeyleri düzeltmeye çalışırken iyice batırdım ve dün gece benimle bir daha kesinlikle olmayacağını ama benden nefret etmediğini, hala olumlu şeyler hissettiğini ama onların özel şeyler olmadığını söyledi, eski kötü anıları açarak bana sinirini kustu resmen. bu sabahta doğum gününde aldığım hediyeleri geri vereceğini söyledi. kabul edemedim hatta ayrıldığımız günden sonra ilk kez ağladım bu sabah. sizce duygu değişimi nasıl olacak? yavaş yavaş o da özleyecek mi, sevecek mi?

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• siniri gecince duzelir eskiye dönerde guru warsa dönmez

0|0
    0|0
    • daha önce facebooktan bile engellemişti o derece ayrılmıştık. siniri geçtiği gibi açtı özür diledi tekrardan sevgili olmak istedi. sanırım düzelecek.

• evet basit gibi. dün gece benden nefret edip etmediğini sorduğumda neden böyle bir tahmin yaptığımı sordu. bende en kötüsünü düşündüğümü söylediğimde ise en kötüsünün hissizlik olduğunu ama bana karşı hala güzel şeyler kaldığını söyledi. bu bir umut olarak geldi oturdu içime işte.

• evet güzel konuşmuş ona biraz zaman tanımalısın fakat fazla umutlanma herşeye yinede hazırlıklı olmalısın

Kızlar Ne Diyor 6

• Ins benimkide kahrindan uzuntusunden oliyordur .beni bu kadar aglatti oda ceksin ins :'(:'(

0|0
    0|0
    • yapmayın işte bunu ya :/ intikam almak kadar iğrenç bir şey yok şu dünyada. eğer seviyorsan direk geri dön, boşa aksiyona ne gerek var :)

• Adini. Ac eklm

• nasıl açacağımı bilmiyorum ama seni takibe aldım oradan bulabilirsin sanırım.

• Sana çabala diyor, duygularım var ama kızgınım taş kafa diyor,

0|0
    0|0
    • aramızdaki ilişki haricinde konuştukça konuyu bir şekilde kapatabiliyor öyle yeteneğe de sahip bu günlerde. ne yapmalıyım sence? bak bu cevap hoşuma gitti :)))

• Bir insanı ilgisizlikle yola getiriosun bu cidden gerçek. Sana hediyeleri bırak o getirsin ya da gel al derse gerek yok at öçöpe önemi yok de. ( BEN BUNU SEVGİLİME YAPMIŞTIMM, HALA ŞOKUNDAYDI ) ben getirrim derse de al bişe deme size dair hiç. Bu ona ders olur acaba vazgeöti mi şu bu düşüncesiyle kndini yemeye başlar :D

• Anladım sonra da büyük ihtimalle geri dönme yoluna girecek :-D

• özler ama nefret ve gurur baskın gelir

0|0
    0|0
    • nefret etmediğini söyledi. onu geri kazanmanın bir yolu yok mu peki?

• yaşadıklarımızın etkisi mutlaka geçecek, hatta geçmişti bile. şu an yaşadıkları sanırım her şeyin toplamıydı. arada mesaj atmanın, özlediğimi söylemenin bir yararı olabilir mi? yoksa ondan mı mesaj beklemeliyim?

• şansını dene derim eğer seviyorsan ilerde pişman olmamak için keşke dememek için en azından denemiştim dersin

• siniri geçer ama gururu bahane eder bir 10 gün falan geçsin arayı soğutma konuş

0|0
    0|0
  • bizim için ne düşünüyor diye ömür bitiriyoruz, seven her şekilde sever, ne yapsakda boş

0|0
    0|0
    • benim amacım onun hakkındaki düşüncelerini öğrenmek ama geri dönüş olabilir mi diye, aklında kalayım istiyorum. doğum gününde ona aldığım şeyler ufak hediyeler hepsini geri vermek istiyor, benim hakkımda hiçbir şey hatırlamamak istiyor.

• allah yardımcın olsun, üzülme belki naz yapıyordur ya da kapris

• doğum gününde aldığım şeyleri geri vermeyi 35 günde 3 defa söyledi her seferinde bu durumdaydık, hatta birinde 2 3 hafta ayrı kalmıştık. son kavgamızda ona aldığım telefonu geri verdi bende kırdım.

• Hiç terkeden taraf olamadım ki cevap vereyim bak dertlendim yine

0|0
    0|0
    • :)) benim gibi

• sıkma canını demekle olsa keşke

• keşkee

Erkekler Ne Diyor 1

• Böyle bir olay başıma geldi, annemde sevgilisinden ayrıldı, genelde erkekler işini görüp ayrılıyor, anılar vs bahane

0|0
    0|0
    • genelde erkekler işini görüp ayrılıyor derken? ben ayrılmadım, o ayrıldı. hatta ayrılmamamız için az yalvarıp ağlamadım. ama kabul etmeyince de olmuyor işte.

• Bence yeni yelken aç, rotanı değiştir, şu dönemde aldatmak herkese göre iyi olmuş

• ben onlardan olmayacağım. ona bu saygısızlığı yapamam. en azından içimdeki duygular bitene kadar. sonra başkalarını da üzerim falan uğraşılmaz vicdanla.

Yükleniyor...