Annem, kankamın babasıyla aşk yaşıyor

Lise 1. sınıfa kayıt olduğumda kimse kimseyle pek konuşmuyordum, zamanla şimdilerde en iyi arkadaşım ve güvendiğim kankamla tanışmaya başladık ve arkadaşlığımız ilerledi, sınıftaki diğer erkeklerle pek arkadaşlık yapmıyorduk, arkadaşlığımız ilerlerken bir yandan da aileler tanışmaya başladı, benim annem babamla ben küçükken ayrılmışlardı ve bu durumdan kankamın ailesinin haberi olmuş zamanla, kankam durumu ailesine anlatmış, annemde kankamın ailesiyle tanışmıştı, ben bazen kankamlarda kalıyordum, okula onlardan geçiyorduk, babası ilk başlarda arada annemi soruyordu, daha sonralarda benden annemin cep telefonunu istedi, bende hiç şüphelenmeden telefon numarasını vermiştim, annemle kankamın babası sık sık telefonda konuşuyorlarmış, annem o kişi aradığı zaman birden yüzü gülüyordu ve gidip odasında konuşuyordu, annemin telefon kayıtlarını incelediğimde konuştuğu kişinin kankamın babası olduğundan emin oldum, kankamın babası akşamları bize gelmeye başladı, annemle durumu ilerletmiş, her geldiğinde içiyorlardı salonda, kahkalar uçuyordu ve seslerden rahatsız oluyordum, kankamın babası zengin bir iş adamı ve anneme sürekli hediyeler alıyordu, zamanla tanıdıkça çapkın bir olduğunu anladım, annemle sık sık cinsel birliktelik yaşıyorlardı, ben okuldan geldiğimde çok yakaladım onları, annem kankamın babasından hamile kaldı, geçen hafta bebeğin cinsiyetini öğrendiler ve bir erkek kardeşim olacakmış, ama bu durumdan rahatsızım çünkü kankamın, ailesinin durumdan haberleri yok, sizce ne yapmalıyım? babama gidiyim desem o almanyaya gitti, her şeyi nasıl bırakıp gidebilirim ?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• haberin yokmuş gibi yap sen dışlanma bari fransız kal

0|0
    0|0
    • Kaç kere denedim öyle yapmayı ama zor oluyor, kankam öğrenecek diye korkuyorum

• Fikir güzel ama kankamın yüzüne nasıl bakacağım, yıllardır arkadaşız, çevremde annesi şöyleydi diye anılmak istemiyorum, o adam evli, yuvaları yıkılır

• bırakta bunu büyükler düşünsün onların yediği halt sen bu kadar takma kafana atıcaksan mesaj at derdini anlatmak istiyosan eğer

Yükleniyor...