Spor salonuna başladım ama cok farklı

Arkadaşlar ben eskiden spor salonuna her gün gidiyordum sonra taşındık başka şehire bu şehirde tekrar başladım .Fakat burada her gün değil haftada 4 veya 3 gün gelicekmisim salona öyle dedi .Neden böyle fikri olan var mı ?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• kaslar dinlenirken gelisirler yani 1 gün idman 1 gün dinlenme sekli idealdir. 48 saat felan dinlendirmek lazım bu süreç icinde gelisir zaten kas

0|1
    0|0
    • Mantıklı olan bu diyorsun yani ?

• bilimsel kısmı bu :D mesela bacaklarn hergün calısıo normalde simdi yere göge sıgmamaları lazımdı ama dinlenme fırsatı bulamadıklarndan yeterli gelisemiolar :D

Kızlar Ne Diyor 5

• Yaptıracakları hareketler felan daha mı ağır acaba dinlenme günleri koymuş olabilirler mi ?

0|1
    0|0
  • Öyle değişen yerler var,bazıları gün hatta saat bile koyuyor.

0|1
    0|0
  • kalabalıktır belki bazı kişileri de diğer günler alıyorlardır

0|0
    0|0
  • Çünkü pazartesi çarşamba ve cuma erkekler için salı perşembe cumartesi de bayanlar için :))***karışık olmasını istemedikleri için böyle yapıyorlar herkes rahat olsun diye böyle :))***

0|0
    0|0
  • spor salonları genelde öyledir zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Her spor salonlarının çalışma günleri aynı olucak diye bir kaide yok.

Spor yapman için 3-4 günde yeter.

0|1
    0|0
  • spor yapacaksan kaslarının dinlenmesi için haftada 3-4 kez gidilir zaten. Biraz araştırma yapmalısın. Ne için spor salonuna gidiyorsun onu söylesen önce.

0|1
    0|0
  • benim bir fikrim var

0|1
    0|0
  • Hocam biz ne bilelim ya :S git sahibinde sor :D

0|0
    0|1
  • daha iyi

0|0
    0|0
  • Eh çünkü vücudun, kasların dinlenmeye ihtiyacı var. Her gün spor yaparsan kendine zarar verirsin. Bu yüzden üç gün en ideali.

0|0
    0|0
  • hergün olmaz zaten

0|1
    0|0
Yükleniyor...