BUGÜN DOĞUM GÜNÜM VE EN ÇOK DEĞER VERDİĞİM ARKADAŞIM KUTLAMADI :(

bugün benim doğum günüm ve nerdeyse bütün arkadaşlarım 12'de mesaj attı.Ama en çok mesaj atmasını veya aramesını bekleyen arkadaşım aramadı da mesaj da atmadı..Ne yapsam ki ya...Bu durum çok canımı sıktı :(

0|0
7|23

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

Kızlar Ne Diyor 7

• ayy bebeşim dert ettiğin şeye bak. unutmuştur tarihlerle arası iyi değildir.. ben de genel de hep unturum dostumun doğum gününü kutlamayı son dakika yakalıyorum o da farkında oluyor ama o sıra belki derdim vardır diye trip falan atmaz saolsun. bence sen de çok takma bu durumu. şakasına mesaj at unuttun mu kız doğum günümü gibisinden

0|0
    0|0
  • Doğum günü falan bunlar fani gelip geçici şeyler, önemli şeyler değil. Tabularımızı bir kenara atalım. Artık doğum günlerini sallamasak milletçe çok rahatlıcaz :DD

0|0
    0|0
  • Sana yemin ederim ki bir hafta önce benim sevgilimde kutlamadı .

Biliyordu ama kutlamadı . Nedenini bende bilmiyorum . ama seni şu durumda en çok anlayan benim .

Dolaylı yoldan bugün benim doğum günüm aşk olsun hiç kutlayan yok falan de . Anlat derdini. Anlat ki bilsinler . Bu arada Doğum günün kutlu olsun :) bizim dilimizde srekjen rodenden :))

0|0
    0|0
  • mutlu yıllaarrrrrrrr

0|0
    0|0
  • ben de kutlamıyorum. çok mu önemli formaliteler.

0|0
    0|0
  • Büyüdükçe alışırsın.

0|0
    0|0
  • Nice yaşlara canım. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...