İkiziniz hakkında...

Hayatınızda size bakan insanların nasıl baktığını, ne gördüğünü,baktığında nasıl birine baktığını merak ettiniz mi hiç ?

Benim ikiz kardeşim olsaydı ona baktığımda insanların beni nasıl gördüğünü görebilirdim diye düşünüyorum..

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Önce aynaya sonra yaşantına bak tamamdır.

0|0
    0|0
  • Alakasız beden dili denen birşey var hani bazı insanlar hep şeytan tüylü olur bu tipsiz bu kızla nasıl çıkıyor falan olayları işte onlar hep özgüvenin vücuda vurumuyla oluşuyor mimikler,jestler çok istiyosan aynaya bak

0|0
    0|0
    • Bu saydıkların bende zaten varda karşındaki insandan insana değişiyor bu durum bence..

• Keşke yaşımın bir kısmını Kezban olarak geçirseydim ama bir anda büyüdüm malesef ;)

Hallederiz sıkıntı yok..Herşeyin olma sebebi varsa çözümleride vardır.

• her çıkışın bir inişi falan diosn hadi bakalım :)

• Benim ikizim var fakat huylarımız hiç benzemiyor düşündüğün gibi bir olay yok :)

0|0
    0|0
    • Burdaki düşüncem huylarnızın benzemesi değil zaten, sen ona baktığında kendini görmüş oluyorsun ya hayatndaki kişiler de sana nasıl baktığını yani senin nasıl göründüğünü aslında bir nevi görmüş oluyorsun :)

• hıı tabi doğru diyosun o var arada kendimi aynada keser gibi ona bakıyorum la diyorum şu tipe bak allah belanı :D

• merak ediyorum, kim anlatacak simdi bunu ikizimde yok

0|0
    0|0
  • ben ikizim ama çift yumurta ikiziyim benzesek super olacaktı ama Allah ın takdiri

0|0
    0|0
  • İkiz konusunda haklısın bak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• güzel düşünüyosun güzel olablırdi ikizimiziin olması

0|0
    0|0
  • İnsanlara soruyorun direk ''ben nasıl biriyim'' diye.

Onlar da muhtemelen ''seviyoruz iyisin'' diyor.

Garanti olsun diye yemin ettiriyorum :D:D

Ama keske ikizim olsaydııııııııııııı

0|0
    0|0
  • herkes ap aynı değildir canım ya :) ama tabi isterdim.

0|0
    0|0
  • Olsaydı iyi olurdu :D

0|0
    0|0
  • saçma aynaya bak gör ınsanların senı nasıl görduğunu. dedığın gıbı bır merakımda olmadı hiç.

0|0
    0|0
Yükleniyor...