Dünkü Fenerbahçe-Salzburg maçı

Dünkü Oynadığımız futbolla salzburgu geçebilirmiyiz? Eğer yeniden bir İlk 11 kursaydınız nasıl olurdu?

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• emre ve raulla çok zor

Volkan

bekir-alves-kadlec-hasan ali

salih-alper-Baroni

sow-kuyt-webo

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• turu geçersiniz

0|1
    0|0
  • Dünkü oyunla Kadıköy'de Salzburg'u geçemezsiniz ..Dün bireysel çabalar sonucunda 1-1 getirdiniz durumu ..Volkan iyidi -Baroni iyidi vs ..

Ama Kadıköy'de Fb böyle oynamaz onu biliyorum ..O yüzden turu geçme ihtimaliniz çok yüksek ..

Ayrıca Alves çok kötüydü ..

0|0
    0|0
  • Esilanın dediğine göre geçemezmişsiniz,ama benim içimden yinede geçersiniz demek geliyor hayırlısı asadghgjk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Volkan

hasan ali-egemen(sakatlık geçerse)-alves-gökhan

meireles-emre-alper

sow-webo-caner

0|0
    0|0
    • meireles emre Alper oynarsa bırak salzburgu 1860 münihi bile yenemeyiz

• yapma abi akşam maçı izlemedin galiba

• psv maçıda aynı meireles geçen sene ne verdiği de ortada yani bunun formla alakası yok kafaları sahada değil ikisininde yediğimiz golde normal bir emre o adamı orda düşürürdü bıraktı adam asist yaptı konsantre değiller

• fener turu geçer demiştim

0|0
    0|0
  • emre ve raulla çok zor

Volkan

bekir-alves-kadlec-hasan ali

salih-alper-Baroni

sow-kuyt-webo

0|0
    0|0
  • dün bence ucuz yırttyık iyi oynamadık dün bizim ilk resmi maçımızdı olacak o kadar daha zaman var ben olsam volkan-mehmet topuz-bruno alves -egemen (bence rövanşta oynayacak)- m.kadlec-meireles benim gördüğüme göre sakat onun yerine alper- emre-holmen-stoch-kuyt-webo rövanşta bunlar oynarsa rahat yeneriz ideal ilk de volkan-gökhan g.-bruno alves-egemen-kadlec(hasan ali) meireles-alper-emre-stoch kuyt ya da sow-webo

0|0
    0|0
  • arı bile fenerbahçe kadar bal üretmiyor. yine hakemlerle penaltılarla işi götürmeye başladı. ama sonuç 3-1 oluyor hep fazla hayaller kurmayın sonu hüsran olur.

0|1
    0|1
  • fenerbahçemiz çok ruhsuz oynadı, ama çok rahatlıkla eler

0|1
    0|0
  • dünkü mac göstedi ki baronile sow un ruhu yeter daima ilk 11 de olmalaqrı gerekio ha bide mehmet topal volkanı söylememe gerek yok zaten

0|0
    0|1
  • salzburg ligi başlamış ve adamlar ligde oynamaya başladığı için daha organizeydi.

fenerbahçe kadıköyde gerekeni yapacaktır kimsenin şüphesi olmasın

0|0
    0|0
  • evimizde geçeriz

0|0
    0|0
  • Son dakikalardaki gibi oynarsak geçeriz

0|0
    0|0
  • ...volkan...

..m.topuz...yobo...alves..h.ali...

...emre...m.topal...