Kadın dediğinde mükemmel olucak..yalnız erkekler bunun tanımını asla yapamaz..

Mükemmel olması gerek..kadın dediğin; iyi bir sevgili,eş,anne,dost olmalı,trip atmamalı anlayışlı olmalı, yemeği tam kıvamında yapmalı,her zmn güzel olmalı temiz olmalı oturmasını kalkmasını bilmeli,erkek ne isterse o olmalı,evine sahip çıkmalı,eşini sevgilisine değer vermeli

Peki erkekler bunları isterken kendilerini ne derece sorguluyorlar?

Mükemmel oldugunuz özelliğiniz ne?

Tek kelimeyle mükemmel kadın nedir?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Nostaljik... Tek kelimeyle mükemmelliğin diğer adı. Peki neden?

Nostaljik dediğimiz zamanlarda kadınlar daha modern, daha bilgili, bazı olayların farkında ve olgunluktaydı. Azla yetinmeyi bilir, sevgiye, sadakate ve sonuna dek saygıya dürüstçe bağlı kalırlardı. Evlendikten sonra kendilerini şimdi ki jenerasyon gibi salmazlar, giyimine,kuşamına,güzelliğine ve kendilerine her daim iyi bakarlardı. Aynı şekilde eşlerine de.

Tabi bütün bunların söylenmesi bir yana erkeklerin de kendilerine yönelik tavırlarını,düşünce sistemlerini ve yapıtaşlarını değiştirmesi hatta değişmeyen bir yapıdaysa buna göre uygun olmaları gerekmekte. Hayat müşterektir. Sadece maddi açıdan değil,maneviyat da da .

Ancak şimdi bitmek tükenmek bilmeyen bir maymun iştah söz konusu. Aldatmak yaşam felsefesin haline gelmiş, içki masalarında böbürlenerek zaferler kazanmışçasına gülerek aldatma hikayeleri revaçta. Ve bu kadar tiksindiriciliğe rağmen hiçbirşey olmamış gibi metreslerinin, ex aşklarının ve kaçamaklarının yanından gelen adam olmayan adam gidip karısının koynuna girme cesaretini göstermektedir.

1|1
    0|0
    • Çünkü kimse saygının sevginin önemli oldugunu anlayamıyor..eskiden adam gibi adam da neymiş derdim adam işte ama değil adamı adam yapan terbiyesi ahlakıymış

• Kesinlikle :)

Erkekler Ne Diyor 12

• İlk Önce Şunda Anlaşalım :) 4*4 İnsan yoktur .. Herkesin hataları Kusurları vardır ..

Önemli Olan bunları tamamlayabilmek ..

+ Bazen Rollerin tam tersi olduğu zamanlarda oluyor .

Kendi Adıma ben Mükemmbel Değilim .. Ama . Merhametli ..Anlayışlıdır .. Bir İnsan Anlamak için İlk önce Dinlemek gerekir ..

+ Erkeklerin Sorunu Şu Aslında .. Türk Ailesinde Anne, Teyze Çocuklarının Çok üstüne Düşer .. Böylece Çocuk hep bir rahata alışır ..

+ Evlendiğindede Bu rahatlığı Kadından bekler .. Annesinde Özellikleri .. Bu yüzden Kadınlar gibi Çok fazla Özverili olmaz ..

Benim Görüşüm bu .. Ailelerde sorun .. Çünkü Erkekleri Özgüven olamdan yetişriyolar ..

1|1
    0|0
    • Tabikide öyle ztn mükemmellik her insana göre değişir herkesin ilk aklına gelen farklıdır..erkekler ewt hep ilgi bekliyor belkide

• terliklerim gelsem sana ... kabul edermisin

• Ahaha tabiki :)

• kimse mükemmel ve dört dörtlük olamaz. herkesin kusurları vardır...

mükemmel kadın evine sahip cıkakndır..

1|0
    0|0
  • swen böyle bir kadın tanıyomusun var mıöyle bişey tamam her erkek ister o kadınıda senin bahsettiğin kadın köle demek farkındamısın kadın erkeğin her istediğini yapacak olduktan sonra bildiğin köle aklı olacak fikri olmayacak

1|0
    0|0
    • Hayır ben o anlamda köle olsun demedim bunuda asla demem..erkekler öyle istediği için o anlamı kullandım..kadın önce kendini düşünecek ztn erkeğin birşey sölemesine gerek kalmaz

• valla bende istemem öyle kadın kumandalı araba gibi biraz itiraz etsin canım :)

• Benim kendimi tarif etmeme tek kelime yetmez,yazmaya kalksam 3000 karakter hiç yetmez.:)

1|0
    0|0
  • erkeklerin hiçbir zaman uçuk kadın tarifleri olmamıştır. o dediğin kızlarda var. birbiriyle çelişen tonla isteğiniz var. kendime gelince mükemmel değilim elbette ama çok şey isteyecek kadar çok özelliğim var ;)

1|1
    0|0
  • sadık ve anlayışlıyım. yetermi?

1|1
    0|0
  • tek kelimeyle mükemmel kadın guzel olmalı. ama guzelliğinin farkında olmamalı, cesur ve ozguveni yuksek olmalı ama guzelliğinden kaynaklanmamalı. tek kelimeyi geçmedim açıklmasını yaptım ona göre

1|0
    0|0
  • kadın dediğin böyle olucak: link

1|0
    0|0
  • edepli olandır...

1|0
    0|0
  • kadına dair en güzel tanım can yücele aittir

1|0
    1|0
  • Yoo öyle bir kadın mükemmel degil bence =_=

1|0
    0|0
  • kadınlar zaten mükkemmel ötesi ama onu görebilmek önemli.

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence erkekler kendilerine bakmadan çok fazla şey istiyorlar.

Senin mükemmel kadın tanımın sana ait, her kadın kendine göre tanımlamalı.

0|0
    0|0
  • Bence mükemmel kadın, hiçbir zaman 'ben mükemmelim' demeyen kadındır.

1|2
    0|0
    • Aynen öyle

• birileri ile aynı fikirde olmak güzeldir (: en azından hala egosunu ikinci plana atan insanlar var (:

• bence sen mükemmel bir kadinsin (:

• mükemmel kadin tek kelimeye sığacak kadindir

''vazgeçilmez''

1|0
    0|1
Yükleniyor...