Siz olsanız ne yapardınız.......?

Arkadaşlar düşününki inat bir sevgiliniz var kendine has kuralları var mesala ösym şifri ailesi dahil kimseye vermiyor, ben sevgilisiym bu arada bana dahil vermiyor. üniversite hazırlanıyor neden vermiyorsun dediğimde sonucumu ilk ben görmek istiyorum diyor bazen de canim öyle istiyor diyor. neyse sonuçlar açıklanıyor neyse sonuçlar açıklanıyor malesef benimki yerleşemiyor :( ben de bir umut ek kontenjanlar aklıma geliyor o üzülüp ağlarken bari bir yardımım dokunsun diyorum ek kontenjanları araştırmaya en azından 2 yıllıkalar felan yerleşmesi için araştırma yapmaya karar veriyorum başlıyorum araştırmaya ama bakıyorum bölümlerde farklı puan türleri var bunu soruyorum bu bu puanın kaç diye bilmiyor bende doğal olarak ver diyorum şfreni de bakım işte puanına göre bir bölümler yazalım 2 yıllık felan diye ama yok bizimkinin inadı o zaman bile tutuyor yine şifreyi vermiyor ve ne oluyorsa laf dönüp dolaşıp şifren benden değerli mi muhabbetine geliyor ve malesef öğreniyorum ki değerliymiş... ve böyle olunca da ayrılıyorum ondan ..

Şu an yine de konuşuyoruz o kötü günleri az çok atlattı o beni asla affetmeyecekmiş çünkü onu öyle zor bir gününde bırakmışım. ona soruyorum sen olsan ben sana sifrem senden değerli desem sen ne yapardım diyorum o da bırakırdım ama böyle zor gününde bırakmazdım diyor. siz olsanız ne yapardınız benim gibi mi onun gibimi yok sa daha farklı bir şey mi yapardınız?

Güncellemeler:
pardon düzenleme şifren değerli felan demedi hatta hiç birşey demedi soruyu yanıtsız bıraktı ben öyle algıladım çünkü değerli olsam derdi değerlisin diye daha sonra sinirlendim bende bir ton laf saydım hakaret ettim ondan sonra değersiz dedi

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• belki de kötü bir sonuçtur ve senin görmenden çekiniyordur. yani deyimi yerinde ise rezil olacağını sanıyordur. tabi sen de haklısın sonuçta ne olduğunu bilsen daha kolay yanında olabilirsin. ama onu da anla. yani en azından ona yardımcı olmaya çalıştığını anlatmaya çalış. hala dik kafalılık yapıyor ise bırak biraz düşünsün. sonuçta kötü bir şey değil yaptığın. sanırım o psikoloji ile yanlış anladı seni

1|1
    0|0
    • biliyor tabi yardımcı olmaya çalıştığımın yoksa şifresi olsun puanları olsun umrumda mı olurdu destek olmaya yardımcı olmaya çalıştım sadece

• önemli değil (:

• :(

Kızlar Ne Diyor 5

• amaçneymiş alla alla

0|1
    0|0
  • yanında olmussun iste ne yapmaya calısıyor bu kız

0|1
    0|0
    • evet yanında olmak istedim ama öyle diyince gerçekten zoruma gitti hiç bırakmak istemezdim o gününde ama mecbur kaldım .s

• amacı neymiş valla bende merak ettim sifre bu be ne olabalir sonuc kötüyse kötü alay mı edeceksn sanki

0|1
    0|0
    • yani işte sanki alay edecem ya ben sadece ona yardımcı olmak istedim

• işte kimi erkek erkekliğine b.k sürmek istemes o yüzden sölemes sen ne kdr ii niyetli olursan ol

• dur yahu erkek olan benim o kız :)

• Ya bu konuda hatun hassas demek ki üzerine gitmesene.. Bence kız haklı yani anladığım kadarıyla zati morali göçmüş sen de sıvamışsın.

0|1
    0|0
    • evet hassaslık var bilmiyorum benim kızdığım nokta da gizlemesi

• Boşver işte gitme üzerine biraz anlayışlı ol bırak kızın okul hayatını ondan bir pok olmaz zati yani iki yıllık bile olmuyosa ev hanımı olsun bunu ciddi sölüyorum yani pok olmaz demek ağır biraz ama en etkileyici anlatımı bu..Bişiler olmuyosa zorlama ve onu oldugu gibi kabullenip yanında ol senden istediği bu ve emin ol affeder..

• ya olmasnı da önemsemiyorum ki olsun ya da olmasın benim için önemli değil ev hanımı olsa bile kabullenmişim onu ama kendisi çok okumak istiyor işte istediği de olmayınca büyük hayal kırklığı yaşadı evet gitmeyecem serbest bırakacam dönmek isterse döner

• çok çocukça bunlar şifre mi değerli ben mi, zor bir zamanıymış sende üstüne gittiysen o yüzden öyle söylemiş olabilir

0|0
    0|0
    • senden onla aynı kafadansın işte

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...