Arkadaşlar telefonu ne yapayim sizce ?

Arkadaşlar teknosadan Samsung galaxy S4 telefon aldım ve aldıgımda telefon asırı ısınıyordu mesaj yazsam internete girsem ateşe dönüyordu ve ben aradan 3 4 gün gecti götürdüm anlattım olayı aldılar servise gidecek dediler kontrol edilecek denildi tamam dedim evrdm ve telefon servisten 2 hafta sonra geldi aldım baktim faturada yazmıslar telefonda herhangi bir sorun bulunmadi herseyi aksesuarları felan yerinde denilmis fişinde.. sonra ise aldım telefonu yine aynı sorun oyun oynasam ısınıyor 5 dk ınternete girsewm gine ısınıyor oyle boyle değil 1.900 neymiş efendim teknosadaki diyorşu andeğiişim yapılmıyor arkadaslar götüp hemen değiştireyimmi ısınıyor ?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Benimki S-2 o da hızlı ısınıyo ama benim elim mi alıştı nedir önceden daha çok hissediyordum şimdi ara sıra çok hissediliyo fakat abartılacak kadar fazla ısınıyorsa sıkıntı var demektir..Benimki ısındığında hiç tınlamamıştım ve çok şükür bişi olmadı :D Şarjdayken oyun falan oynuyordum mesaj atıyordum falan..Aslında sakınılan göze çöp batıyo :/ Rahat bırak telefonu :D

0|0
    0|0
    • Yok fazla zorlamiyorum sims 3 indirdim 5dk oyunu oynadim tepeden sicaklik basladi ekrann yarisina kadar isindi bu cokmu normal ustelk benm galaxy s vardi telefonn zorlancagi oyunlarida yukluyordm islem yapiyordm 1 saat sonra isiniyordu telefon anca bu ne ayak .d

• Valla telefonda google play girince 2 3 dk dolasinca isinma basliyo buda normal olamaz dime ya anlamadigm ozellikli guclu bir telefin cikartiyolar ama bir isinmann ustesinden gelemiyolar hayret bisi 1.900 para s4 az mi :/

• çok pahalı kanımca :D

• samsunglarda genel bir sorun sanırım benimde s3 nete girsem ates gibi oluyor

0|0
    0|0
    • Okadae olur benim arkadastada var s3 isinma yok okadar tedirgin oluyorm cidden yerine note 2 alirim s4 kadar olmasada bir takim ozelligi yeter gine olmadi s3 cnki isindiginda soguyorm telefondan...

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...