Imkanın olsa böyle bir fırsatı kollarmısın? faydalanır mısın ?

kendi çıkarın için başkasının canını yakarmısın?

sen mutlu olacaksın ama karşındaki olmıyacak...

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• hayır yakmam. hayattaki en temel prensibim bir başkasına zarar vermemektir. benim ahlak anlayışım da bunun üzerine kuruludur. herkes özgürce her istediğini yapabilir ama tek kural yaptıklarıyla başkasına zarar vermemektir. Kendini mutlu etmek için başkasını üzmek benim anlayışıma göre tek ve en büyük suç.

1|0
    0|0
    • böyle insanlar elbet layığını bulur bu hayatta. Allah'a inanmayan kula nasıl inansın. Prensibinden vazgeçme zorda olsa. hem suc hemde adil değil

Erkekler Ne Diyor 9

• hayır yapmam.

0|0
    0|0
    • yapmıyalım zaten dönüp dolaşıp bizi bulur muhakkak heleki bilinçli yapıyorsak

• bu konuya genel olarak bakıldıgında birilerının mutluylugu yıne bırılerının mutsuzlugu uzerıne kuruluyor..tercıhlerden ıbaret genel olarak uzulen mutsuz olan bı kısım oluyor ama..bılınclı bır sekılde bırılerının uzerınden nemalanarak kendı mutlulugumu kurmam hayır...kurulsada uzun omurlu bır mutluluk olmaz dıye dusunuyorum..

0|0
    0|0
    • yani düşüncemiz aynı :) mesela birini seviyorsun veya ona alışıksın , alıştın ama o seni sevmiyor sevmesi için ona " bilinçli " zarar, ziyan vermesin. Kurulmaz ki zaten, buna kimse kayıl olmaz bence çirkefleşçe bu gibi sergiler. düşünceni beğendim sağol

• rica ederım..

• hiç işim olmaz insanların üzerine basarak yükselemezsin derim çevremde ki herkese

0|0
    0|0
    • elmayı gördün elmaya yetişmiyorsun ila benim olacak, olmalı mantığını bulamıyorum. sende karpuz kesersin :) güzel cevap. Tşk

• hırs ego bunlar fani şeyler şirketin patronu olamayacıma göre işimi yapar geçerim ben susarım yaptığım iş konuşur karpuz, salatalık fark etmez :)))

• şu aralar bir konu üzerinde ısrarcıyım o can yakmaksa yapıyrum ama fiziksel manada hayır

0|0
    0|0
  • ne kadar yapmam deselerde başlarına gelse bu sorunun cevabı ever olur onlar için...

0|0
    0|0
  • Canını yakacağım kişiye bağlı.Karşıdaki başkalarını yakmışsa, hiç acımam.

0|0
    0|0
  • Asla asla asla

0|0
    0|0
  • okadarda değil :D

0|0
    0|0
    • tabi psykoo degilsin sen :) yapmazsın

• terbiyeli namıslı temiz aile cocuguyum yapmam öyle şeyler hıh

• Evet kesinlikle yaparım özellikle bir kızsa :):): agahahahahah

0|0
    1|0
    • seninde anlıyorum

• benimde ne anladın , ahahahahah zaten aşkta amaç menfaat değilmi:/ kapişko

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu sitede evet diyen çok çıkar sen üzülme :).Kalbi kap kara olan insanlar var ve o nedenle gece yastığa kafalarını koydukları için uyuyamıyorlar ve o nedenle mutlu değiller ve böyle devam ederlerse hiç bir zaman mutlu olamıcaklar.Sorunun cevabı hayır.İnsanları kırmak için eylemlere girmem.Kırıyorsamda bilinçli kırmam ama emin ol evet cevap veren çok olacak .Haklarında yinede hayırlısı olsun :)

0|0
    0|0
  • Olmaz öyle şey

0|0
    0|0
  • evet yaparımm helede benim canımı yaktıysa bende onun canını yakarım sorun yok :D

0|0
    0|0
    • çok acımasız

• ama oda benim canımı yakıp acımasız davrandıysa ne yapmam gerkeiyor tabiki bende onun canını ykıcam.

• korkutucu

• kendi çıkarım için yapmam ya anca canımı acıtıcak falan öyle

0|0
    0|0
    • yani yaparsın

• beni üzerse bende onu üzerim acımam yani

• yapacak birşey yok. etme bulma bosuna demememişler :( de ben bilinçli can yapmaktan söz etmiştim

• hayır yapmazdım vicdanım rahat bırakmaz beni :)

0|0
    0|0
    • vicdan mahkemesi yapıyormuşun en azından bu ii bişy :)

Yükleniyor...