Arkadaşlar fenerbahçe turu geçebilecek mi ?

Arkadaşlar fenerbahçe-salzburg rövanş maçı sonunda fenerbahçe turu geçebilirmi sizce? Eğer geçerse kaç gol atılır ? Lütfen tahminlerinizi alayım.

0|0
413

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe güle oynaya turu geçer kimsenin şüphesi olmasın. dünkü maçta ağızlarının suyu akanların 90+ da boğazları kurudu:))) skor 3-1 2-0 olabilir

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• beraberlikte bile geçiyor yenilmediği sürece.yenilmeyeceğini düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Dünkü futbolla çok zor ..

Ama Kadıköy'de avantajlı durumdalar .. Salzburg'un da sürpriz yapabileceğini sanmıyorum açıkçası ..Fener geçer gibi geliyo

0|0
    0|0
  • Geçer evet.

0|0
    0|0
  • Ben geçer diye tahmin ediyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• turu geçer fener

0|0
    0|0
  • Orta sahayı Salih ,Baroni, Alper şekilnde kurarsa çok rahat geçer yoksa raulla, emreyle başlarsa yine elenir

0|1
    0|0
  • Kadıköy apayrı bir yer,kesinlikle geçecektir

0|1
    0|0
  • Tur Fenerden yanada olsa Salzburg´un karşısında Fener olduğu için her türlü sonuç çıkabilir

0|0
    0|1
  • Bu futbolla çok zor geçeriz.Daha iyi olmamız lazım dün Sow ve Cristian ilk 11 başlasaydı bu macı alırdık.Bizi zorlarlar ama geçeriz.

0|1
    0|0
  • takım hazır değil, dün kötü oynadı ama turu Geçer ...

0|1
    0|0
  • Dün Fener kötü oıynadı galiba ama Saraçoğlu'da farklı olur maç.Fener turu rahat geçer bence.Burda 3-4 fark bile olursa kimse şaşırmasın.

0|1
    0|0
  • geçer bence

0|0
    0|0
  • geçer bence kötü oynamamıza ramen 1-1 yaptık son 70 den sonra iyi oynadık geçeriz yaa ama salzburgta yabana atılacak bir takım değil ha çok tehlikeli bir takım ama geçeriz

0|0
    0|0
  • turu geçerrr

0|1
    0|0
  • Turu gecti artık.

Dünkü macta Salzburg farka gidebilirdi ama beceriksizlikleri sağolsun gidemediler.

90+4'de gelen gol ise turun kapılarını araladı.

0|0
    0|0
  • Rahat geçer sıkıntı olmaz.

0|1
    0|0
Yükleniyor...