Bu arı benden ne istiyor ?

Arılardan çektiğim çileyi kimseden çekmedim

Gecen 1-2 tane öldürdüm mutfağa musallat oldular sokarlarsa korkusuyla malesef ki şehit oldular..

sonra 3-5 derken kahvedeki arkadaşlarını toplayıp bana musallat oldular mutfağı arılar bastı

Daha demin hadi seni azad ediyorum git bakim dedim havluyla kovaladım biraz sarsıldı yavrucak odaya geldi peşime

İntikam alcaklar benden kan davasına döndü bu iş

Ben napcam bu arıları ya sokturmam ben onlara kendimi gövdemi yakar giderim!

Gizlisin sen gizli kal

!

0|0
10|40

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 39

• Ne senin Yene İyi bizim kapının önünde yuva yapmışlar 1 aydır başa çıkamadım binlerce arı sürüsü var ya :) tapmadığımız şey kalmadı ölseler bile yine fazla bunlar ya

1|0
    0|0
    • zehirlesen ilaç sıksan

• mutfakda balkon var balkon kapısında sineklik yok

• yaptırtın 50 tl en fazla :) tahminim daha rahat olur yani mutfak havalı olmalı ki yemek kokusun vb asperatör çekse bile içerde yemek kokusu oluyor yani

• Balı yerken iyi, arı gelince kötü...

Oh ne ala, Elmalı turta! :D

Ben de arıdan korkarım ama, öldürmem.

Aç camı, kovala gitsin! :)

O da olmadı, arılar dumandan korkar,

patlat bir türkü, ''Dumanlı dumanlı, oy bizim eller...'' diye, link

giderler hemen... :D

verdim 5 yıldızını... :)

1|0
    0|0
  • Meyve aromasına sahip bir parfüm kullanıyor musun? Ayrıca mutfakta bu aroma kokusunu sağlayan benzeri bir çiçek ya da bitki var mı?

1|0
    0|0
  • o arı böyle bir şey ise suçu bana at bu öldürde de .. bu resmde ki gelsin benden intikam alsın link

1|0
    0|0
  • valla ben özellikle yakalayıp

ısırttırıyorum

çok tatlı bir acısı var ya

1|0
    0|0
    • delimisin ya teyzemi soktu büyük bir arı 3 yıl önce kadın hastanelik oldu serum falan taktılar zehirli arılar varmış

• Arı bende bal yok çiçeklerde bal çok link

1|0
    0|0
  • ben onları yumurta poşeti ile yakalardım tabi gerçi zmn zmn eti puf kabı bile yakalamışlığım da olmuştur neyse işte sonra aynı yumurta poşetinin içerisinde bir adette kara sinek atar o arıların o sineği ne şekilde öldürdüğünü izlerdim.. =7

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Turta her zaman ki gibi formunda.

1|0
    0|0
  • oğul arıyımı öldürdün ya da kraliçeyim :) bütün koloni sana savaş açtığına göre ortada bir suikast var

1|0
    0|0
  • bak şimdi bir kahve kaşığı kahveyi tabağa koy ve yanan kibritı kahvenin üstüne bırak kahve ağır ağır yanar ve duman çıkarır arılarda zaten dumandan korkar ve dumanda duramaz dolayısıyla kurtulmuş olursun bu bizim bağda her zaman yaptığımız birşeY dir kesin çözüm ama sadece anı kurtarır ...

:)

1|0
    0|0
    • benede bu bildiyi burda sizin gibi 1-2 kişiden daha duyup öğrendim teşekkürler yazdım bir köye uygulucam hemen.

• önemli değil bu arada galiba tam bilmiyorum ama elmalı turtaya da bayılırlar :)

• sen çokmu tatlısın elmalı turta şekerin fazladır ondan dolayı arılar istila etmiştir senin mutfağı:)

1|1
    0|0
    • çoğunu kovaladım öldürmim bari dedim mübarek günde bezle bişilerle kışt kışt yaptım ama yine geliyolar ecelleri okadarmış napim ben

• :D)) buyuk ıhtımalle yuva yapmıstır bırı oraya :))

Durtam Snei Kraliçe Arı sanmışlar :)) Peşinde dolanıyolar :D)

hdeuhdald :D=)

1|0
    0|0
  • cok tatlısın ozaman :)

1|0
    0|0
  • tatlı şekerli bişey varsa açıkta dolaba koy ona gelirler

1|0
    0|0
  • kraliçe kıskanmasın seni

1|0
    0|0
  • söylesem kızarsın :)

1|0
    0|0
  • ben bunun cevabını biliyorum da, bende sana kendimle ilgili bişey soracam benimle 2 dk lık bir ilgilen... fikir alacam daha açığı

1|0
    0|0
  • tm sokmaya geldıklerınde nefesını alıp verme ölece sokmazlar biz çocukken öyle yapardık yuvalarına çomak sokardık nefesimizi alıp kaçardık

1|0
    0|0
  • Belli güzel kokuyorsun, her bir kadın gibi sen de bir çiçeksin, arılar da güzel kokan çiçeklere doğru uçarlar :)

1|0
    0|0
  • Elmalı Turta'yı görmüşler vazgeçerler mi? Ölümüne aşıklar sana. Arı olsam ben de peşini bırakmam.

1|0
    0|0
  • Sen bir çiçek olduğuna göre senden bal istiyorlar :) desem fena olmazdı ama yani demiyorum bir yerinde bir yemek artıgı kalmıstır koluna çorba falan degmıstır haberın yoktur ...

1|0
    0|0
    • korkuyorum ya

• ağırdan alıyorum gelenlerde bence annesi babası amcası vermicem kendimi onlara bir kızı 1000 kişi ister 1 kişi alır

beyin terk!

• Ya o kadar bilgili değilim ama yani bence kraliçe arının gözüne gir yeter görücü usulüyle o halleder birşeyler

• Doğanın dengesini bozma! Arıları öldürme!

1|0
    0|0
  • halil sezai aç

1|0
    0|0
  • ''Şehit oldular'' yazık çok yazık hemde :((

1|0
    0|0
  • bal arısıysa bırak soksun .

iyidir vucuda bıraktıgı zehir.

1|0
    0|0
  • :D parfümünün kokusundan dolayı geliyo olabilir :)

1|0
    0|0
    • belkide çilek kokulu vücut spreyi kullanıyorum

• bende dün bişe bulamadım vurmaya tuzlukla vurduydum ölmediydi kaçmış ama baya sarstım 1 büyük içmiş kadar olduydu namıssız

git de canını kurtar işte ne direniyosun

#direnarı

• sana sokmak ıstıyo pardon senı:D:D

1|0
    0|0
  • büyük ihtimalle Erkek Aridir .)

1|0
    0|0
  • arıları sevmiyorum

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 10

• fazla kızdırma sneı süzgece cevırırler vala ben öyle bitanesını kızdırdım şişledi beni namussuz damda essek arıları dolu bızım dunde gıttım oturdum orda bulaşmayınca bırı sagından gecıyo bırı solundan ... ugrasma onlarla:=)

1|0
    0|0
  • bizamanlar bizdede karınca aşireti vardı.başlarını aldım karşıma konuştum bak dedim bu iş böyle olmaz siz balkonda takılın söz çikolata bırakcam her gün.o gün bu gündür sözümden cıkmazlar.uzun lafın kısası al karşına konuş bence

1|0
    0|0
    • =)ilahi..

kovalarken diyorum ki bak arı kardeş dünya ahiret bacımsın öldürmim helallik almam lazım sonra ama benle derdin ne ? sana naptım? dövdüm mü sövdüm mü?

bak kapı orda hadi paşa paşa git diyorum o üzerime yürüyo namıssız

• :):) camı kapıyı kapat açma ama sıcak diceksin biliyorum :)

yapcak bişey yok gibi kaçmaya devam :)

1|0
    0|0
    • hani geldiği gibi giderler diyorum ama yok

annemde bunlardan 1 tane öldürünce hep geliyolar diyo demekki bunlar çete öç almaya geliyolar

• bizde olnlara gidelim çete kurup :)

• bascam evlerini dalcam bakim nasıl oluyomuş rahatsız etmek kısasa kısas!

• Ben arılardan acayip korkarım bir keresınde boynumdan sokmuştu ondan beri acayip bir korkum var. Hatta matematik dersinde sınıfa arı girdi diye sınıftan koşarak cikmistim.d

1|0
    0|0
    • benimde ensemi sokmuştu ya acısını geçtim teyzemi soktu bundan 3 yıl önce büyük bir arıydı zehirliymiş kadın hastanelik oldu serum felan taktılar 3-5 gün ne yediyse çıkardı o sebepden çok tırstım

• arılar da şaşırdı dengesini

bence mutfağı evleri zannediyor olabilirler o.O

1|0
    0|0
  • yapçak bişi yok arılar tatlılığın tadını almış demekki :)

1|0
    0|0
  • Çok tatlısın demek :)

1|0
    0|0
  • kahve yak , tüm kanatlılar uzaklaşır

1|0
    0|0
  • Turta yaparken geldiler heralde ://

1|0
    0|0
  • Iyyy : / Tatilini zehir mi ediyolar yoksa kıyamam ..

1|0
    0|0
Yükleniyor...