1 ay içinde acil 10 kilo vermem lazım neler yapabilirim

1 ay içinde acil 10 kilo vermem lazım neler yapabilirim ramazandan sonra spora başlamayı düşünüyorum günde 2 3 saat koşu ya da yürüyüş

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Sabahları kalktığında öncelikle 3 dilim baklava yemelisin. Arkasından bol bol meşrubat içmelisin. Bunları uygulamamalısın.

Sabah düzenli bir kahvaltı, öğlen kepek ekmekli normal porsiyon yemek, akşamları salata ve meyve yemelisin. en az 2 litre su içmelisin. ve düzenli uyku ile vücudunu toplamalasın. Bunlar sana fayda sağlar. spor eklersen rahat 10 kilo vermiş olursun.

1|0
    0|1
    • baklava kan şekeri dengelemek için sanırım daha fazla almam mı ?

• bende dedim daha çok şişmeyeyim :) cevabın için sağol

• rica ederim :D

Erkekler Ne Diyor 16

• Düzenli ve sağlıklı bir beslenme rejimi uygulamanız gerekebilir.Diyetisyen ile görüşerek size uygun bir beslenme programı hazırlanabilir.Programa sadık kalarak ve düzenli spor yaparak 4-5 kiloyu 1 ayda vermeniz mümkün ancak 10 kilo çok yüksek bir değer!Ayrıca 10 kiloyu bir ayda veren insanın kasları berbat bir durumda olur.Hızlı kilo vermede vücut kasları ve yağları birlikte harcayabilir.Bu nedenle yavaş ama sağlıklı bir şekilde kilo vermek daha iyi olabilir!

Spor faliyetleri arasında bedenle zihni bir arada çalıştırabilecek tek faliyet koşmaktır.Koşu bandı veya sokakta rahatlıkla yapabileceğiniz bir etkinlik.20 DK. koşup ardından mekik,balfiks ve cimlastik yaparakta vücudunuzda kilo kaybı sonucu oluşabilecek sarkmaları önleyebilkirsiniz.

Koşu herkesin yapabileceği bir faaliyet değildir!Kalp damar sağlığı sorunları yaşıyan ve şifa bulmamış bazı eklem rahatsızlıklarını iyi gelmeyebilir!Bu durumda spor faaliyetleri sadece sağlıklı insanlar için uygundur anlamına geliyor.Sağlıklı olmayan bireyler kendi seviyelerine uygun bir spor faaliyeti ile uğraşmalıdır!

Spor ve beslenme rejimine sdık kalarak zayıflamanız mümkün.Ancak bir iki hafta sonra bırakacaksanız ya da kilo verir vermez eskisi gibi beslenmeye devam edecekseniz bu faaliyetler sizin için sadece zaman kaybı olmuş olacaktır.Spor yapmak diyet yapmak sadece azimli ve karalı insanların işidir herkes spor yapamaz!Kendinize güveniyorsanız yapın yapamayacağınızı daha sonra vaz geçeceğinizi düşünüyorsanız hiç vakit kaybetmeyin.

Umarım açıklayıcı olmuştur, durumunuz yakın zamanda çözüme kavuşur işallah.İyi forumlar.

0|0
    0|0
  • Ben yaklaşık 3 -6 arasında 30 kilo verdim ve beni tanıyamadılar :) ama sağlıksız oldu biraz ki ülser oluştu

1|0
    0|0
    • maşallah :) ben daha önce 10 kilo verdim üniye başladım 3 kilo aldım zaten kilo takıntım var 3 kilo aldığımı nasıl anlıyo millet bilmiyorum gören kilo almışsın diye psikoloji pert .s

• amin cümlemizin :)

• Günaydın gizli bayan. ben 1 ayda 10 kilo verdim. ekmeği, pilavı (bulgur pilavı hariç) kızartmayı, çikolatayı, mayonezi, hayatından çıkar. sebze ve meyveye yüklen. yanında galeta bulundur. yürüyüş ve koşuyu aksatma ve en önemlisi MEKİK ÇEK MEKİK. göbek bölgesini tamamen eritiyor. Ayrıca uzman tv internet sitesine girip evde nasıl kilo verilir diye yaz arama kısmına. o videolar yardımcı olacaktır.

1|0
    0|0
    • bak şimdi cevabını çok sevdiğim diğerleri benim umudumu kırıyodu :) çok sağol

• yok olmaz ince ve fit olmam lazım :)

• peki bakalım :) yardımcı olabileceğim bir şey olursa ulaşırsın bana.

• En fazla kalori yaktıran şey bisiklet sürmektir arkadaşım. Aralıksız bir saat sürerek 700-800 kalori verebilirsin. Sadece su içererek ve meyve yiyererk de daha hızlı kilo verirsin ama sağlığın bozulur arkadaşım.

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim cevap için :)

• Rica ederim arkadaşım eğer başka bir sorun varsa yardımcı olmaya çalışırım tekrar.

• bu iş olmaz. sağlığından olma.

0|0
    0|0
    • neden ya illa vermem lazım ama .s

• bu bir bahane değil ki oruçlu insan nasıl spor yapsın

• öğretelim mi ?bence sen öğrenirsin.

• 10 kilona talibim

1|0
    0|0
  • Ne yaparsan yap sağlığına zarar verme

1|0
    0|0
    • ya zaten biraz kansızlığım var daha kötü de olamamam lazım ama vermeliyim

• Zaylflatıcı bitki çayları dene istersrn

• devamlı yeşil çay içiyordum onu bıraktım 1 2 kilo aldım ramazanda pek olmuyo ramazan bitsin tekrar başlıycam

• 1 ayda 10 kilo vermen zor biraz ama hergün düzenli cardio + l-carnitine 10 olmasada ona yakın bir rakan düşüre bilir.

0|0
    0|0
    • en yakın 8 olur oda iyi yani

• veremezsin 1 ayda ok adar kilo versende sarkmalar olur

0|0
    0|0
  • Yahu sen 10 kiloyu 1 ayda mı aldın ki 1 ayda vereceksin.

O iş öyle kolay olmuyor.

0|0
    0|0
    • biliyorum kolay değil ama imkansız da değil

• Denemen senin için hayırlı olmaz haberin olsun. 167 cm'ye zaten 57 kg olması gereken. 5 kg versen yan hava yastığı falan kalmaz.

• sağol yinede bakalım nasıl olacak

• o kadar hzılı kilo kaybı öldürücü olabilir eğer yola 130 kilo ile başlamıyorsan

0|0
    0|0
    • yola 62 ile başlıyorum :)

• hiç abartma 4 kilo ideal, kardeşim doktor ordan biliyorum o da en fazla

• bakalım yapıcaz bir şeyler :)

• ;) bir ayda 10 kilo he? verirsin verirsin o kadar kolaydi bu isler

0|0
    0|0
    • yani verilir sanki :)

• olacak :)

• offf. seni engellemem lazim

• 2.3 saat koşumu konusma ile olmuyo o işler

0|0
    0|0
  • 1 ayda 10 kilo veremezsin.

0|0
    0|0
  • sağ bacağını türk hava kurumuna bağışlarsan olabilir yani imkansız :)

0|0
    0|0
  • az ye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 1ayda 10kilo pek sağlıklı değil,sporu bıraktığın an ve eski düzenin gelince verdiğin kiloları anında geri alırsın.ama yine de zayıflamak istiyorsan ilk önce yemek listesi hazırla bunu da diyetisyen yardımıyla yap.ya da yağlıyı ,şekeri ve ekmeği azaltarak başla.2-3 saat koşu veya yürüyüş iyi.evde de bölgesel egzersizler yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • Dukan ya da İsveç diyeti+spor

ama 1 ayda 10 kilo verilmez benim annem 3 ay fitness yaptı haftanın 5 günü cardio+diyet 7 kilo verdi anca 3 ayda

0|0
    0|0
  • sabah bir dilim kepek ekmeği ve biraz peynir .aksama kadar salatalık.kesin çözüm

0|0
    0|0
Yükleniyor...