Kapat

Beyler bakın çok güzel iki soru yazdım size. Cevaplar mısınız?

Arkadaşlar iyi geceler. Hayal gücümü biraz zorlayıp soracak iki soru buldum.

1.Otobüste veya metrobüste yanıma beğendiğim tipte sessiz sakin bir çocuk otursa,o sırada o yanımdayken ablamı arasam ne yapıyorsun sorusuna "yoldayım,geliyorum.yanımda çok tatlı bir çocuk var şu an ve ne yapsam da konuşsam diye düşünüyorum" şeklinde cevap versem çocuğun tepkisi ne olur sizce? Bunu kendinizi onun yerine koyarak cevaplarsanız sevinirim.

2.Beyler bir kızın günlüğünü okumak ister miydiniz? Neyi merak ederdiniz? Ne yazmasını isterdiniz?

Belirtmek isterim yapacağımdan değil sadece aklımdan bir anlık geçtiği için sordum ilk soruyu,yanlış anlaşılmasın lütfen.

Güncellemeler:
Arkadaşlar özür dilerim güncelleme için. Yaşım 18. Sadece hayal dünyam biraz geniş. Bunları zaten yapmam. Ama yaparsam ne olur acaba diye merakımdan sordum öylesine yani. Yanlış anlaşılmak istemem.

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• 1- Abimi ara napıyon sorusuna "Kızın biri bana yazıyor ;

-Tipimse :gideri de var hani kendisini ağırdanda satmıyor.Beni bu gece beklemeyin yummhmmhumhumummmm!

-Tipim değilse:abi yanımda isterik ve kral dergisinden kaçma bir kız var.Çokta çirkin beeeeeeee.varmı çevrende midesiz biri der numarasını alır ona yollardım.

2-Gerçek hayatta bir türlü anlayamadığım için kadınları özet geçmiş olabilecekleri ümidiyle acaip okumak isterim.Sana zahmet günlüğünü bana kargolasana.Yada taratıp PM at.Hadi canım benim :P

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 20

• 1. hiç aldırış etmem yanımdaki kızı çünkü sevdiğim var

2. neden okuyum kızın günlüğünü ne gerek var ya gizliden işler yapmaya gerek yok giderrsin tuzağa düşürür konuşturursun :D en iyisi bu bence :D

0|0
    0|0
  • o anki pisikolojime bağlı moral motivasyon süperdir. teşekkürde ederim bende karşılık olarak sana iltifatlardada bulunurum.

terste tepebilir işletecek başka adam bul diye söylenirim. :))))işim başından aşkındır. biri benle başak geçmiştir. devamını sen getireceksin diye anlarım sinir stres kendimi eve atmaya çalışırken hemde o an

birde başka 2 madde var

1) kilolu ve çirkinsindir. görmemezlikten gelirim

2) çok güzel ve çekicisindir. o zaman ağzım kulaklarıma yapışır :)))

0|0
    0|0
  • Bir kızın günlüğü okunmazda ne yapılır ? Eğer günlüğünü okuduğumuz kızın gram yazma,aktarma kabiliyeti varsa onun hakkında fikir sahibi olabilirsin ve en önemlisi onu anlayabilirsin hepsinin istediği bu değil mi?

1.ye gelicek olursak Türkiyede zor bu işler,yanına rahat,özgüveni yerinde biri oturursa gelişir olaylar başka türlü olursa zaten çocuk sadece kızarır,hatta ineceği yerden daha geride bir durakta iner arkasına bakmadan yürür gider ve evde '' ah ulan keşke '' der.

0|0
    0|0
    • Ben erkek olsam o derecede cesur bir bayana en azından döner gülümserdim. Çekip giderek o kızın gururunu yerle bir etmiş olursunuz çünkü.

• Hayallerinin sınırını ve gerçekle irtibatını kaybetmeden hayal etmeye devam et çünkü en güzel dünya hayallerindeki dünya buna eminim ama ümidini kesme belki birgün hayallerin gerçek olur ve bu düşüncelerden uzaklaşır hayatının tadını çıkarırsın ;)

• Umarım öyle olur.

• 1. ordan kalkarım şöyle bir etrafa bakarım:D gözüme kestirdiğim en gıcık tipliye abi burası senin yerin heralde yanlış oturmuşum derim:D sen ne yaparsın?:D

2. günlüğün sahibi yanımdaysa okumak isterim ama sadece benimle ilgili bişey varsa, yoksa merak etmiyomuş özeline saygım varmış gibi yaparım:D ama o yokken gizlice bakarım neler karıştırmış diye:Pp

0|0
    0|0
    • 1 neden öyle ya? Çok kötüymüşsün sen de. Ben olsam beğendiysem eğer gülümserim. :)

• ee bir sebebi var, eğer o da kalkarsa o zaman gülümserim tabi, hatta işte konuşmak için fırsat:D yanyana konuşmaktansa böyle ayakta karşılıklı konuşmak daha iyi olur diye düşündüm de diyebilirim o an, doğaçlama artık şu an ne söylesem yalan olur:P

• seni yanlış anlayan kimki ya sana hayat güzel :D

0|0
    0|0
    • ne sıkıntın var askerlikmi yapıyosun erkek gibi çalışıyomusun söyle

• Okul,dersler,üniversiteyi kazanabilir miyim stresi,psikolojik problemler... Anlatılmaz,yaşanır yani. Öyle diyelim.

• 1- Çok pis sırıtır, ona dönerek "konuşmuş oldun zaten" derdim. Ama beğenmediysem tövbe estağfurullah çekip uzaklaşırdım. :P

2- Bir kere okumuştum da midem bulanmıştı, ikinciye tahammülüm yok, ne yaşadıysanız sizin olsun.. :P

0|0
    1|0
  • 1- çok utanırım lan ben ağzımı açamam :)))

2- inciğine kadar okumak isterdim bakalım ne haltlar karıştırmış aşufte :)

0|2
    0|0
  • ilk soru çok tatlıymış. benim başıma gelse gülerdim ismimi söyleyip elimi uzatırdım da gerçek hayatta böyle şeyler çok denk gelmiyo ya çok üzücü.

ikinci soru sıkıntılı. özel hayat kutsaldır. günlükleri de sadece yazan kişiler okumalıdır. mükemelliyetçilik rolü yapmıyorum gerçekten böyle düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • 1 Bu bir kamera şakası diye düşünür gizli kamerayı arardım.

2. Merak etsem de kimsenin günlüğünü gizli okumam

0|0
    0|0
  • 1.si kız daha telefona davranmadan ben kızla konusmaya baslamıs olurum bile :)

2.okumak değilde onun anlatmasını isterdim anı yasıyanın dısarıya yansıttıgı duygularla daha anlamlı olurdu

0|0
    0|0
  • 1 Nasip Kısmet Derim :)

2 Okumam İzin İsterim ..

0|0
    0|0
  • 1. hareket beni iter girişken kızları sevmem oldum olası =_= 2. ye gelirse bilmem sırların olması güzel olurdu kullanabilecegim.. Sadistim =_=

0|0
    0|0
  • iyi geceler abim..günlük merak ederdim ama sonuçta o kızın özeli ..ama yazdıklarında mantık var mıneler yazıyo diye merak ederdim .)

0|0
    0|0
  • 1 ) şaşırırım ama belli etmem

2 ) okurum tabi

0|0
    0|0
  • Susma hakkımı kullanıyorum avukatta tutmayacağım

0|0
    0|0
  • 1 ona bakıp tebessüm ederdim ama konuşmam

2 başkasının özelini asla merak edip araştırmam

0|0
    0|0
  • 1. otobüsden inerim.

2. kuzenlerimin günlüklerini okudum hemde sesli sesli :)

0|0
    0|0
  • 1.cisi fena degil aynısını bir kıza kullanabilirim sanırım :D

günlük okumayı kim istemez anlamıyorum :D resmen birinin aklını okumak gibi

0|0
    0|0
  • 1. ben olsam kalkar giderim, 2 sn.ye de benden hoşlanacak basit kızları sevmem çünkü

2. günlük yazanları da sevmem, günlük hafıza sorunu olanların işidir.

0|0
    0|0
  • o dusundugun hareketı bı erkek bı kıza yapsa kız kalkar gıder sen olsan sende kalkar gıdersın demı ama erkege yapılınca nolur onu bılemem kısılıge baglı .. ben olsam sasırırdım heralde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 1-İçimden güzelse eğer oha derim fırsat bu fırsat tanışırım hesabı,

Ama hoşlaşmamışsam ordan kalkıp başka yere otururdum hatta dur butonuna bile basabilirdim

2-Okurlar bence,illa ki isterler.

0|0
    0|0
  • çocuk gözlerini fal taşı gibi açar sapıksa üstüne atlar tipini beğenmesse başını çevirir :)

0|0
    0|0
  • ilk soru bana yaşını düşündürdü,çok saçma.sakın böyle bir şey yapma

2.sine gelince de yaşını tekrardan düşündüm

1|2
    0|0
    • Muhtemelen on sekiz yaş altı. Niyetim küçümsemek değil. Temiz kalplilik var yazan kişide. İnsan büyüdükçe kirleniyor

• Arkadaşlar 18 yaşındayım da biraz saflık var bende. Kötü düşünmemekten olsa gerek. Böyle bir şey yapmam da sadece meraktan sordum,gerçekte yapmam yani.

• yok canım saf olmak iyi niyetli olmak güzeldir,yapmayacagını anladım ama hayatın her alanında daha temkinli ol cok saf olursan cok üzülürsün zamanla zaten yasanılanlar ne yazık ki saflıgını yitiriyorsun az da olsa sende kötü oluyorsun ablan olarak söylüyorum genel anlamda hayata temkinli ol

Yükleniyor...