Arkadaşlar van dayrekşının yeni şarkısını gördünüzmü?

ben gördüm. aman allahım görmez olaydım. hayatımda böyle saçma birşey görmedim. çok acemice kendilerini ağır abi falan göstermeye çalışmışar heryeri yakıp yıkıyorlar deliler gibi. aslında hiç umrumda değillerdi ne olduklrını bile bilmem ama yanda çoktı youtube de. bende bakıyım dedim neymiş bu meşhur van dayrekşın. küçük çocukların bunları örnek alması çok yanlış. cinsel danslar yapıp heryeri yıkıyorlar. o ofistede bir emek var insanlar çalışıyor para ödenmiş yakıp yıkılmaz. küçük çocuklara acıdım yav :(

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• O ne yav direksiyon gibi!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Link atsaydında bizde baksaydık bilmiyoz biz direksiyon felan filan :D :D :D

0|0
    0|0
  • dünya üzerindeki ekosistem bu aptallar olucakki hayat sürsün ne yazıkki

0|0
    0|0
  • sende bendensin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• One Direction grubuna kimse kötü diyemez adamlar onca emek harcıyor bu ve bunun gibi grupları batıran tek şey ergenlerdir

0|0
    0|0
    • ben başarılı bulmuyorum. hayranları 10-13 yaş arası zaten. kötü örnekler. tüm van dayrekşın sayfalandında onlarla birlikte olmakla ilgili erotik hikayeler var ve bunları yazanlar 11 yaşında falan :P

• heaaa onlar mal aasddfh

• Hala izlemedim yeni kliplerini ck mtlym ckk .s.s :D

0|0
    0|0
  • görmedim görmekte istemiyorum isimlerini bile yazamıyorum ki .)

0|0
    0|0
  • bu yeni nesili boğasım geliyo direksın çor

0|0
    0|0
    • yazıktır günahtır beyinlerini yıkıyorlar 10 yaşındaki çocukların. 10 yaşındaki kuzenim ordan bir oğlan ile yatma hayali ile uyuyor. çok yanlış bence daha 10 yaşındaki birinin bir şarkıcı ile yatmak hayali olmamalı :P

• anılarım canlandı :D

• ^:D aynen Utandım

• O degil de One Way or Another'i katletmeselerdi iyiydi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...