Eveeet herkesın eklıcegı bırsey var bence :)

Arkadaslar cınsıyetınızle ılgılı ıllakı ıyıykı demıssınızdır.. Beyler erkek oldugunuz ıcın kendınızı sanslı hıssetmenıze sebepler nelerdır ıyıkı erkegım dedıgınız? Bayanlarda aynı sekılde ıyıkı kadınım dedıgınız ozellıklerınızı alalım buyurun :)

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• bayan olmanın en iyi yanı sanırım anne olabilmektir.

1|0
    0|0
    • Baska bırsey yok mu ya :( ulkemıze gore cevap verdın sanırım onun ıcın haklısın

• Tesekkur ederım annecıgım :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Her durumu "s...tir et" diyerek rasyonalize edebiliriz.

Bir partide sizin kıyafetinizin aynını giyen biriyle tanışırsanız onunla hayat boyu arkadaş olabilirsiniz mesela :))

1|0
    0|0
  • sorunun dışında bir cevap olacak galiba ama söyleyeyim dedim . Erkek evin direğidir , kadın ise direğin dengede durmasını sağlayan ayaklarıdır . :) yani x -45+769=%70*8 = iyiki erkeğim :D

0|0
    0|0
  • Erkek olmanın aklıma gelen avantajlarından bir kaç tanesini yazayım : Seçilmiyoruz seçiyoruz. Gerçi bu durum değişmeye başladı son zamanlarda ama nihayetinde seçtiğimiz kız da bizi istemediği için sonuç değişmiyor.Sokakta daha rahat hareket edebiliyoruz daha özgür ve emin adımlar.Daha aerodinamik bir vücudumuz var bana göre.

0|0
    0|0
    • Kadınlaarda secıyor bu sıze ozgu bırsey degıl kı tabı bunlar sence :)

• dedim ya artık son zamanlarda değişti bu durum diye ona itafen söyledim.Kadınlar tekfif edince erkekler tarafından yanlıs anlasılması da ayrı bir konu tabi

• tripot ..

kas..

boy..

0|0
    0|0
  • eşcinselliği düşünmek haramdır kafirliktir.Böyle tuzaklara düşmeyin

0|0
    2|1
  • iyiki erkeğim Allah'ım kadın gibi güzel bir nimet verdi bana çok şükür...

0|0
    0|0
  • Gecenin bir vakti kafama estiği gibi gezip tozuyorum

0|0
    0|0
  • Ürtünme yok bizde aç açabildigin kadar ondan iyiki pipiliyim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• iyiki kadınım. sonuna kadar trip atabiliyorum..

maalesef ki kadınım hamile hamile sokağa çıkmanın günah sayıldığı düşünceleri taşıyan insanlarla aynı gezegende yaşıyorum

1|0
    0|0
  • Topuklu ayakkabılarımız var, sürekli pantolon giymek zorunda değiliz bayan olmanın avantajını bir çok yerde kullanabiliyoruz vs vs :D

0|0
    0|0
  • Iyiki ben benim.

0|0
    0|0
  • anne olabilmek. doğru bir insan yetiştirdiğini düşünmek kadar güzel bir şey yoktur bence :) onun dışında stresli bir dönemde kendimde yenilik yaptığımda ne kadar güzel olduğumu düşünüp havalara girebilmek de çok hoş :)

0|0
    0|0
  • çok düşündüm, bulamadım..:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...