Nasıl yapacağım bu işi?

Kızlara karşı ilk intibada iyi izlenimler bırakıyorum.Yeni tanıştığım kızlar karizmatik , havalı v.s. olduğumu söylüyorlar.Ama bir kızla işi ilerletmeye çalışınca yapamıyorum.

Yeni tanıştığım kızlarla nasıl konuşulması gerektiğini biliyorum, onlara farklı davranmaya çalışınca bir çok kişiyle konuşmadıklarını benimle konuşuyorlar.

Mesela bir kız vardı, 15 gün kadar aynı yerdeydik hep göz göze geliyorduk ama hiç konuşmamıştık, kız 15 gün başkalarıyla konuştuğu şeyleri benimle 1 günde konuşuyordu.Yani zaman v.s. benim için farketmiyordu yapmam gerekeni biliyorum ama devamında sorunlar yaşıyorum.

Örneğin şuanda bir kız var mesela (hoşlanmıyorum ama çıkmakta isterim) benle herkesten daha samimi ama herkes kısmına dahil ettiğim kişilerin hepsinde kızın face adresi, tel no'su var ama bende yok.

İstiyorum ki ben onlardan hoşlanmadan onları etkileyip onlar benden hoşlansın.Asıl istediğim bu ama tanıştıktan sonrasını getiremiyorum.

Bunu nasıl düzeltebilirim. ?

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• tabii ki de kafa yapını düzelterek. yanionları etkilemek için onlarla konuşma, onlarla arkadaş olmak için konuş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...