Ilk defa karşılaştığın bir kızın ilk önce neresine bakarsın?

ilk defa karşılaştığın bir kızın ilk önce neresine bakarsın?

0|0
5|30

En İyi Erkek Görüşü

• Ben size sayayım gençler

- Genel olarak yüz hatlarına bakarım gözler etkilemeli kulaklar kepçe olmamalı narin bir boynu olmalı, boyun damarları çok belirgin olmamalı

- Favorileri çok aşağıya sakal gibi inmemeli eğer bir bayanda favoriler çok inerse vücududa çok kıllıdır hatta göğüs arasında tek tük bu kıllara rastlayabilirsiniz.

- Dirsek ile omuz başı arasında (pazu) kızmı çöp gibi de olmamalı kilolu bombelide olmamalı eğer dirsekten omuz başına kadar eşit kalınlıkta ise vücud hatlarıda o kadar güzeldir bir bayanın.

- El parmakları esnek olan bir bayanın vücududa çok esnek olur ve bu esneklik sevişirken mükemmel görsellik katar.

-Kalçası biraz çıkık beli çukur ve ince olmalı , boyu bir erkekten 15-20 santim kısa olmalı , kendinden uzun bir bayanla bir erkek yatakta sevişirken çok zorlanır.

-Baldırları poposuyla orantılı olmalı eğer bacağının üst ön kısmı biraz kaslı ve dışa çıkık duruyorsa taş gibi hatundur diyebiliriz.

Bu yazdıklarımı not alın bebeler bunlara dikkat ederseniz büyük ihtimal hayal kırıklığına uğramazsınız.

2|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Yüz yüzeysek gözlerine, dişlerine ve göğüslerine. Arkadan da çantasına bakarım..

0|0
    0|0
  • Gülüşüne bakarım. Yalandan gülmüyor, gözlerinin içi gülüyorsa yeter zaten.

0|0
    0|0
  • saçlarına burnuna ve gözüne.

0|0
    0|0
  • Orasına burasına.

0|1
    0|0
  • belli olmaz.ama gözlerine bakmayı tercih ediyorum genelde.

0|0
    0|0
  • bir bıkmadınız şu salak sorulardan...

1|0
    0|0
  • göğüslerine:D

0|0
    0|0
  • ilk iki dakikasına bakarım. ilk iki dakikaya aldanırsın. sonra bir ömür o ilk iki dakikayı ararsın

0|0
    0|0
  • duruşuna yürüyüşüne

0|0
    0|0
  • ellerine bakıyorum

0|0
    0|0
  • giyimine ve şıklığına .yüzüne ve gülümsemesine .

0|0
    0|0
  • yetti ama bu soru kulağının arkasına bakarım oldumu gönlün

0|0
    0|0
  • Dişi ve tirnaklari...

0|0
    0|0
  • saç, göz , yüz, göğüs dekoltesi ...öyle aşağı iner işte...gerisini yazmayayım..

0|0
    0|0
  • gözlerine ve ellerine

0|0
    0|0
  • görmezlikten gelirim şımarmasın :D

0|0
    0|0
  • göğüslerine ve saçına. biri cinsel yeterliliği diğeri bakımlılığını gösterir.

0|0
    0|0
  • Gözlerinin içine

0|0
    0|0
  • gözlerineee

0|0
    0|0
  • g ile başlayan üç yerine :)

0|0
    0|0
  • gözlerine kaslarına fiziğine giyimine ve tabi ki konusmasına

0|0
    0|0
  • yüzüne ve kalçalarına

0|0
    0|0
  • yüzüne neresine olcak

0|0
    0|0
  • Gözlerine

0|0
    0|0
  • önce yüz güzel değilse memişler kalçalar

0|0
    0|0
  • yüzük parmağına

0|0
    0|0
  • Gözlerine

0|0
    0|0
  • dürüst olmak gerekirse belden aşağısına

0|0
    0|0
  • Kollarına ve sakal-bıyık bölgesine :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ayakkabısına :p

1|0
    0|0
  • bir kız olarak nasıl giyinmiş kombin yapmış? saçı başı nasıl diye bakarım ama ilk saçlar :D

0|0
    0|0
  • Gözleri ve saçları bunu bugün üçüncü defa yazdım

0|0
    0|0
  • xperimi aldım gittim :)

0|0
    1|0
  • gözlerine...

0|0
    0|0
    • Ben size sayayım gençler

- Genel olarak yüz hatlarına bakarım gözler etkilemeli kulaklar kepçe olmamalı narin bir boynu olmalı, boyun damarları çok belirgin olmamalı

- Favorileri çok aşağıya sakal gibi inmemeli eğer bir bayanda favoriler çok inerse vücududa çok kıllıdır hatta göğüs arasında tek tük bu kıllara rastlayabilirsiniz.

- Dirsek ile omuz başı arasında (pazu) kızmı çöp gibi de olmamalı kilolu bombelide olmamalı eğer dirsekten omuz başına kadar eşit kalınlıkta ise vücud hatlarıda o kadar

Yükleniyor...