Red yediğiniz kızın bir daha yüzüne bakmazmısınız ?

Reddedildiniz ama kızın bir zaman sonra size ilgisi başladı fark ettinizz Şu an sevgiliniz var sevgilinizden ayrılınca o kızı tekrar düşünürmüsünüz ?

Ve önceden reddedildiğiniz bir kızla çıksanızz ona karşı eski duyguları hissedermisiniz yoksa öylesine dalgamı geçersiniz ?

Kız güzel

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• niye hissedeyim obsesifmiyim reddettiyse götü tavan yapsın diye etmiştir ya da beğenmemiştir beni her iki durumda da umurumda olmaz

0|0
    0|0
  • iki mükemmel insan asla birlikte olamaz, çünkü mükemmel kadın birinci seferde evet demez, mükemmel erkekse ikinci şansı vermez. bu sana gelsin.

0|1
    0|0
  • aha işyerinde başıma geldi başlarda ilgilenmeyen kız askerlik şubesinden sülüs almaya yakın ilgisini net olarak belli etti ama boşver olum dedim çektim gittim..

0|0
    0|0
  • bakarım arsızım ben hatta bir daha konusurum

0|0
    0|0
  • bir daha ne onun la bir şey düşünürüm nede sevgili olurum umrum da olmza

0|0
    0|0
  • yüzüne bakarımda sevmiş hoşlanmışsam fırsat olursa gene o duygular yeşerir

0|0
    0|0
  • sevişmek isterin ilerini düşünmem çok uğraştırırsa aşık olurum evlilik düşünürüm

0|0
    0|0
  • bilmiyorumm

0|0
    0|0
  • kız güzelse çıkar işimi halleder kenara çekilirim hacı

0|0
    0|0
  • Orucumu bile redle açtım. Enfes redler yedim.

0|0
    0|0
  • S'kilen G'tün hesabı olmazmış bacım bir kere Red yediysem yeter :( Zorla güzellik olmaz ki :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben birini 6 aydır reddetiyorum hala konuşmaya çalışıyor her yerden engeliyorum başka hesaplardan ulaşıyor ulaşmak isteyen ya da bakmak isteyen bakıyor yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...