Bıraz uzun ama yardım lutfennn

arkadaslar okulda bı cocukla bakısıyoduk devamlı. ben bakıyodum oda bakıyodu. ben hoslanıyodum oda hoslanıyo falan sandım. bı adım atmak ıcın facebookta ekledm. ama hıc yazısmadık. sonra cocugun benım hakkımda arkamdan soyledıklerını duydum. benım cok yakın olmadıgım bı arkadasıma dıyomuskı benım ıcın herkesın ıcınde "ıste ezgı benı facede ekledı zaten okuldada devamlı bakıyodu yanındakı arkadasıyla beraber. benden hoslanıyo galba bu kız. vs" bıde demıskı "facede ekleyerek yanlıs yaptı. eğer cok ıstıyosa benı bı arkadası aracılığı ıle tanısmaya calıssaydı. şimdi ben ona yazıym dedım ama face olaylarını sevmiyorum. yanlış yaptı. böyle olmadı." falan demıs. bıde kız arkadasıma, önce senle sonra ezgıyle cıkıcam dıyıp gülmüş.

arkadaslar sizce napmam gerekıyo ya rezıl mı oldum sızce? ve sımdıden sonra naparsam rezıllık kapanır? ve hakkımda ne dusunmus sızce?

lütfen kaç yasındasın ergenmısın falan dıye sormayın. doğru dzgun yorum yapanlar yapsın yardım lütfen!

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• böyle düşünüyosa sil facenden örmezden gel biraz onu bakma ona madem hoşlanıyo o gelip söyleseymiş neyin kafasını yaşıyo boşver takma kafana herkesin lafına bakarsan yolunda yürüyemezsin

0|0
    0|0
    • ya sılıncede ne bıleyım,çok önemsıyomus gıbı onu..

• silme çocuğu normal takıl takmıyomuş havasında ol umursama pek

• anladm sağol

Erkekler Ne Diyor 4

• O çocuğa git ve de ki '' Tribine çakayım olum derdin ne mk? '' hem rezilliğin ortadan kalkar hem de kıçında dolanmaz heralde. Bana çok büyük yanlış yaptın kızım face'den eklemeyecektin!

0|0
    0|0
  • arkadandan konuşması çok yanlış bence yol ver gitsin hiç muhattap olma gün gelir o ayaklarına kapanır

0|0
    0|0
  • Silme bişey de yazma öyle dursun

0|0
    0|0
  • İsminin Ezgi olduğunu yazıyosunda niye gizli profilden soruyosun?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• boşver ne demiş sana önce onla çıkıcam sonra senle diye adam olan öyle bir söz demez erkenden kafanı yorma böyle şeylerle sil çıkar arkadaşlıgındanda kendini bir şey sanmış .SALLA

0|0
    0|0
  • ergen detected

0|0
    0|0
  • Ergenlik hatsafhada.

0|0
    0|0
  • sen değil ama o ergence davranmış. takmayacaksın, konuşsun dursun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...