Galatasaray cheedjou'yu alarak hata mı yaptı yoksa doğru bir seçim mi?

evet benim fikrim hata yaptığı yönünde siz ne düşünürsünüz bilemem

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Chedjou ile Dany aynı tarz stoperler sadece Chedjou Dany´den 2-3 gömlek daha iyi bir oyuncu ben hazırlık maçlarında beğenmedim ama düzeleceğini düşünüyorum eğer böyle oynamaya devam ederse Gökhan Zan´ı tercih ederim

1|0
    0|0
    • ya hazırlık maçlarına bkmayın zatn stoperlerden biri semih hm daha iyi hmde yabncı sınrlaması var.ama semihin yanına kim iyi gider onn ilerde görcez.

Erkekler Ne Diyor 12

• kötü değil alışamadı henüz

1|0
    0|0
  • beklemek lazım bir iki maçla karar vermemk lazım,

1|0
    0|0
  • Hayır kesinlikle iyi bi' transfer..

1|0
    0|0
  • biraz erken ama iyi işler yapacak diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • yılın stoperi değilmiydi o ibrahimoviçe çalım atan artis

1|1
    0|0
    • aynen renktaş ya işleri güçleri kıyaslamak bunların bizimki sizinkinden daha iyi diyip duruyorlar ne yapalım gsliler işte katlanacak gülüp geçelim bence çünkü onlarla uğraşmaya değmez

• zaten chejoyu son 3 aydır yeni yeni tanımaya başladılar tanımadıkları birine sırf franasada yılın stoperi seçildi diye tanınmış dünyaca ünlü stoper bruno alvesten bile iyi diyorlar bunların işi takım tutmak flan değil futbolcularının bizden iyi olduğunu idda etmeleridir :D

• bence o kadar abartılacak bir futbolcu eğil bide bazı gsliler tecrube abidesi bruno alvesle kıyaslayıp ondan daha iyi olduğunu idda ettiler hep

1|0
    0|0
  • Chedjouyla alakası yok Semihle danyde çok gol yiyordu danyle gökhan zanda dany kimseyle anlaşamıyor çünkü defansla alakası yok adamın Semihle chedjou manyak anlaşır ama

1|0
    0|0
  • chedjou sonuna kadar doğru ama yanlış olan dany çabuk gönderilmeli

1|0
    0|0
  • daha takıma uyum sağlıyacak bekle

1|0
    0|0
  • gereksiz bu oyuncu

1|0
    0|0
  • sezon sonunda belli olur

1|0
    0|0
  • pek tanıdğım bir oyuncu değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hata olarak görmedim iyi bir oyuncu

1|0
    0|0
  • Chedjou iyi bir stoper bir kaç maça bakım hata olarak sorgulamak yanlış olur ..Takıma uyum süreci içinde bence faydalı olacak

1|0
    0|0
  • Ya öyle dememek lazım Dany ve Chedjou savunmada şu an sıkıntı yaşıyor,Fatih hoca da sürekli uyarıyor ama daha hazırlık dönemindeyiz,asıl dönemi beklemeliyiz benje

1|0
    0|0
Yükleniyor...