Fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe fenerbahçe nasil buldunuz??

Yatarak oyunu bitiriyim ederken son dakika da gekir atar golü baroni ne diosunuz kadıköy için.

Güncellemeler:
yine akşam yapıcamızı yaptık :)

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• Aykut hoca bizi üzdü..Toparlanamadık bile..

Kaldec yerden kalksa oynayacak ama beceremiyor herif.

Alves güzeldi ayakta tuttu takımı..

Ve Baroni oyuna girdiği anda üstünlük bizdeydi..

Meireles pas hataları vardı topu pek kontrol edemedi buakşam nedense .s..

Sow elinden geleni yaptı..

Ama koşan bir takım yok bizde Alexi o yüzden yolladılar sözle ozaman kuytta iyi koşamıyor..

Neyse..

Topalda iyiydi..Stochun yokluğu belliydi..Emre çok agrasif kafayı toparlayamıyor.d

Kadıköyde deviririz bunları biz birazda alışmış oluruz oyuna yeni kadroya.

<3..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 10

• takım hazır değil umarım kadıköyde turu geçersiniz

0|1
    0|0
  • Kadıköyde biz bunları parçalarız.

Hiç kaçarları yok tur her türlü bizim.

Ama onlar fazla şanssızdı, biraz şanslı olsalar skor çok daha farklı olurdu.

Çünkü cidden vasat oynadık, son 15 dakikada mükemmeldik oda oyuncu değişiklikleri ve rakibin geriye yaslanmasıyla alakalı genel anlamda tüm oyuncularımız dökülüyordu Alves, Meireles , Emre.. Hepsi hepsi.. Fakat şöyle bir şeyde var rakibin ligleri başladı ve 3. haftadalar , biz daha antreman maçından başka maça çıkmadık ilk maçızdı, bu kadro belli bir tempoyu tutup alışsın karşımıza rakip zor çıkar..

Ama dediğim gibi şanssızlardı elenedebilirdik.

0|0
    0|0
  • Birde bu takımın Galatasaray´ı yenebileceğini düşünenler var ben en çok o na gülüyorum

1|1
    1|1
    • Sizi çok rahat dağıtıcaz sim hiç yoksunuz bu sene

• Eğer işin ucunda kupa varsa Galatasaray o maçı alır ayrıca şu anda Galatasaray Fenerbahçeden her türlü daha iyi bir takım Defansımız kötü sadece

• valla iyiki almışız bu bruno alvesi resmen savunmayı düzenledi derledi topladı bronoyu alanlardan allah razı olsun zaten tecrubeli evet ucuz yırttık hoca niye stochu oynatmadı anlamadım oynatsaydık farklı olabilirdik neyse rövvanşa saklıyor her halde saraçoğlunda çok farklı olcak taraftarın gücüyle turu geçecez inşallah

0|0
    0|0
  • vasat oyunla berabere kal fener diye bağır pehh !

0|0
    0|1
  • Kadleci begendim ...Alper vasattı ama alışıcaktır... salzburg u illaki geçecez ama tek şüphem sonraki tura hazır olması bu takımın.. inşallah toparlarız... pek iyi görmedm

0|1
    0|0
  • kim ne derse desin...biz FENERBAHÇELİYİZ...

0|1
    0|0
  • form dudatamadık daha

0|0
    0|0
  • kadıköyde salzburg top oynayamaz orası tam cehennem

0|0
    0|0
  • Böyle oyuna 1-1 iyi skor. Kadıköy'de hallederiz.

0|1
    0|0
Yükleniyor...