Arkadaslar facebookta mesajları tamamen nasıl silebiliriz?

Faacebookta iki secenek var biri mesajları sil digeri konuşmayı sil konuşmayı sile bastıgında sendeki kopya siliniyor diyor o ne demek yani diger kopya kimde:) :P hangisi kesin çözüm arşivlemeyen?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• komple silemiyosun sadece konustugun kişinin bütün mesajlarını konusmayı sıle tıklayarak silebiliyosun..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Karşı tarafta kalır. Birde en en en alta git orada silinmiş mesajlar kutusu var oradan da sil. En son olarak, facebook sonsuza dek tüm mesajları tutuyor, bu da onlara üye olunca şartnamede yazıyor, ondan her zaman onlarda bir kopya olacak

1|0
    0|0
  • diğer kopya zukenberg panpada

1|0
    0|0
  • Merak ettim , mesajlarımı sileyim.

0|0
    0|0
  • malesef yok öyle bişey:/

0|0
    0|0
  • konuşmayı silde silinir değilmiydi.. :S

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Konuş konuş sonra sil asdfsgd

0|0
    0|0
    • alakası yok dün gece şifrem kimsede olmamasına ragmen çok ilgisiz bir yerden faceme girilmeye çalışılmış ne olur ne olmaz temizliyorum ...

• direk mesajlara gir,tümünü göre tıkla ordan tam ekran olarak açılsın önüne.sonra o isimlerin yazdığı sol tarafta silmek istediğin kişinin isminin yanındaki çarpıya tıkla.seçenekler çıkıyor orda zaten.istersen arşive alıyorsun istersen tamamen siliyorsun.

0|0
    0|0
    • ama o çarpının üstüne gelince tek secenek arşivle yanındada yuvarlak var ordaki secenekte okunmadı olarak işartle başka secenek göremedim

• evet temizlicem kopya ama hallettim teşekkürler..

• rica ederim yine de :)

• diğer kopya kimle konusuyorsan onda kalıyo o silmedikçe kalır yani

1|0
    0|0
  • knuşmayı sil de silinr :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...