Lösemi..Yardımm bakar mısınız ?

Arkadaşlar yakınım kan kanseri olmuş.Yaşı 55 civari ,daha önceden başka kanser hastalığı var ,tedavi oluyor 5 senedir dr ameliyatsız yaşayamazsın demesine rağmen hayatta..Ancak LÖsemi olduğunu öğrendi ve şuanda kan deerleri iyi görünsede bacağında kanamalar oluyor .Kılcal damarlar kanıyor ..Bu kötüye gittiğinin gösetergesi değildir di mi ? Yaşkınızda yaşayan birileri varsa süreçte neler yapılması gerektiği hakkında fikir verin lütfen .teşekkür EDİYORUM ŞİMDİDEN BÜTÜN YORUMLARA

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• merhabalar, öncelikle geçmiş olsun. yakınınız 55 yaşındaysa tahminen KLL ya da KML tanısı almıştır. KLL yavaş seyirli ve nerdeyse öldürmeyen bir hastalık iken KML biraz daha agresif seyreder. bu tarz küçük kanamaların olması bana KML düşündürüyor ama dediğim gibi herhangi bir yorum yapamam daha fazla. sadece şunu söyleyebilirim, kanser hastalarında moral çok önemli yer tutar. bir başka kanserle 5 yıl yaşayabilmiş bir insanın bunun da üstesinden en azından yapabildiği sürece gelebileceğini unutmayın. diğer kansere bağlı olarak radyo ya da kemoterapi alması sonucu KML ortaya çıktı sanıyorum, bu sadece benim tahminim.

kan değerleri iyi sınırlarda ise sıkmayın canınızı, mutlaka kontrol altında tutulacaktır. doktorlar bunun bilincindedir.

tekrardan çok geçmiş olsun. sorunuz varsa sorabilirsiniz, bilgi vermeye çalışırım elimden geldiğince.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim , ..Kanamaların nedeni kullanılanilaçtan kaynaklıymış.Yan etkilerinde de öyle yazıyor .Merak ettiğim ilaçla tedaviye cevap verirse hastalıktan komple kurtulma şansı olabilir dimi

Erkekler Ne Diyor 2

• Bi fikrim yok ama tüm yüreğimle söylüyorum umarım iyileşir

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin şimdiden

0|0
    0|0
    • daşgamı geçiyorsun sen terbiyesiz ,böyle yaklaşman çok yanlışş

• düşman olsan söylenmez şu söz

• dost acı söyler

Kızlar Ne Diyor 2

• durumu ne bilmiyorum ama doktor ölür diyorsa neden zorla tedavilerle yaşatmaya calısırlar ınsanı anlamıyorum. çok acı çekiyorlar çok iyi biliyorum ne çektiklerini. ötenazi hakkı olsun ısterdım. anneannem yatakları tırmalayarak vefat etti morfine rağmen.

0|0
    0|0
  • allah yardımcısı olsun durumu ağır görünüyor inşallah tez zamanda iyileşir

0|0
    0|0
Yükleniyor...