Kadınlardaki Özgüven problemi

Yeni tanıştığım bir kız.. Numarasını aldım ama çok konuşma fırsatımız olamamıştı. Herneyse, bugün aradım, kız heyecanlandı, sesi bile duyulmuyo kısık kısık, doğru düzgün konuşamadı bile. Hal böyle olunca bende saçma sapan konuştum,öyle havadan sudan... kızın eşlik edeceği yok, sesi titriyo.. Bende konuşmayı bitirdim, kapattım teli.

Sonra kız bana mesaj attı.. tuhaf tuhaf konuşuyormuşum ve çok saçmalıyormuşum, konuşmak istemediğini söyledi..

Kız benim umrumda değil ama şunu merak ediyorum :

'' Neden kendi özgüven eksiğinizi erkeğe yıkıyorsunuz ? ''

Kendiniz sıkıcı olursunuz, erkeğe senin yanında hiç eğlenmiyorum, çok sıkıcısın dersiniz, kendinize hiç bakmazsınız bile..Gözünüz görmez..

Sen ne katıyorsun yani ? Erkek senin soytarın mı ?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Bence genelleme yapma... Her Bayan yapmiyor bunu...

0|0
    0|0
    • her bayan şunu yapıyor :

kendi eksiğini erkek tamamlamak zorunda..sıkıcıysa erkek eğlendirecek, kendi 2 lafı bir araya getiremiyorsa, sohbetin erkek güzelleştirecek... ama hiçbir kız dönüp de kendisine bakmıyor.. lan ben bu adama bu etiketi yapıştırıyorum..peki benim ne numaram var ? demiyor

• Bayanlar hakkinda biraz dogru konsursan sevincem... Küfüre Terbiyesizlige lüzum yok !

Hasta olan o,sacmalik yapan o... Niye acini burdakilerden cikariyorsunki?

• kadınlar gizler..kadınlar kusurlarını çok güzel gizler.. o yüzden hepsi '' makyaj '' ustasıdır.. mükemmel makyaj yaparlar.. her bakımdan :D

daha geçen hafta bir kızla konuştum 23 yaşında... laf lafı açtı, kızın boyu 1.55 belime zor geliyo...tipsiz zayıf bir şey...40 tane çüküm olsa birini vermem.. kalkmış diyor ki;

kocamın boyu 185- 190 dan küçük olmasın, statüsü yüksek olsun, anlayışlı olsun, kirli sakallı olsun...şimdi gel de bu kızı s.kme ?

Kızlar Ne Diyor 3

• Şimdiki kızlar tırt be kardeş

0|0
    0|0
  • acayip şekilde genelleme yapmışsın :)))) bence en başından konuşmak istemiyodu o kız senle belkide elektrik alamadı konuşmandan :)

0|0
    0|0
    • o yüzden sesi titriyodu telefonda, ne dediği bile duyulmuyo... senin yaşadığın olayı bile senden daha iyi analiz ederim boşa ihtimaller üzerinde durmana gerek yok... kız bir boka yaramayan bir şeymiş...

güzeldi ama ambalajın bir b.ka yaramadığını da ispatlamış oldum

• bendede acayip özgüven vaar oda kötü be :D

0|0
    0|0
    • ne açıdan kötü ? :D

• yani mesela kendime güvendiğim için bunu yapamam beceremem demiyorum snra bana patlıo olay :D atyorum arrkadaşlar birini beğenio çockta havalı olsn onlr qdemio bana gaz veriolar tbii kendmede güvenm olnca ben gidiyom herşeyde böle oluo :D

Erkekler Ne Diyor 4

• İlk konuşmada olur normaldir ya (:

0|0
    0|0
  • Etme eşşekle muhabbeti küstürürsün, alma camın kırığıyla taharreti çizdürürsün.

Bir Laz Atasözü

0|0
    0|0
  • o kızdan sana fayda yok boşver.

0|0
    0|0
  • Şişkoları dene onlar çok eğlenceli oluyor.Gülüp gülüp yiyorlar

0|0
    0|0
    • hahhahahahahahahahahahahahahah :D

Yükleniyor...