Spora yeteri kadar ilgi verilmiyor.

Sizde ülkemizde spora yeterki kadar ilgi gösterilmediğine katılıyor musunuz?İnsanların tek bildiği futbol.Bu gün Bcn 2013 dünya şampiyonalarını izliyorum.Ülkemizin hertarafı deniz ve havuz vs varken yıllardır yüzücü çıkmaması.Hadi Basket neysede tenis voleybol tarzı sporların gündeme bile gelmemesi ve birçok sporda olimpiyatlarda madalyayı geçtim sporcu bile çıkaramamız üzücü değil mi?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle katılıyorum maalesef spora ve sporcuya yeteri kadar destek verilmiyor...oysa ki o kadar yetenekli sporcularımız var ki ülkemizin dört bir tarafında bu cevherler işlense bir çok spor dalında diğer ülkelerin elimize su dökemeyeceği inancındayım...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Tamamen katılıyorum bende birkaç gündür izliyorum dünya şampiyonasını ve düşündükçe üzülüyorum.Yüzmede tek Derya yı çıkarabildik oda en iyi derecesi 4.cülük.Lisanslı Tenis oynuyorum ama hala tenis kız sporu diğen zihniyetler var.Yazık

0|1
    0|0
  • hacım onu geç artık yanii ücretsiz ağırlık salonları olmalı 80-90 lira para veriyıoruz

0|0
    0|0
  • ulan macaristanda deniz yokken adamlar yüzmede ilk sıralarda, bizim etrafımız denizle çevrili ama yüzücü çıkaramıyoruz

0|0
    0|0
  • haftada 3 gün spor yaparım, cagırsalar olimpiyatlara giderim ama çagırmazlar heralde :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...