Evet gününüz nasıl geçti desem :)

neler yaptınız mutlu muydunuz canınız mı sıkıldı susadınız mı v.s v.s :D

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 8

• sabah 7:30 a kurmama ragmen alarmı saat 9:00 da kalktım, tuvalete gittim çıktım duşa girdim sonra dişlerimi fırçaladım sonra doogru işe, enişten az fırçaladı saat kaç oldu diye, uyuya kalmışım diye yalan söyledim, sonra börekçiden kaşarlı börek aldım duble çayla birlikte haberlere göz atarak kahvaltımı yaptım, sonra bir kaç iş geldi onları hallettim, sonra dükkanın dışına attım tabureyi bir kaç kız kestim kestim derken kesiştik sonra yan taraftaki dükkandaki yeni işe başlayan kızla muhappet kurmaya çalıştım camları siliyodu yardım ettim gibi bişey oldu, bu işe yaradı ve sırıttı ilerleyen günlerde daha iyi kontak kurabilecegim böylelikle neyse sonra bir iş geldi tam 5 saat işten başımı kaldıramadım, sonrasında nette girdim yeşil yol filmini izledim belki 5 defa izlemişimdir ama yine izleyesim geldi, film bittikten sonra bir haberlere göz atim dedim o sırada yan taraftaki kız çıkageldi çips almış almışken banada almış sabah yardım ettim diye teşekkür niyetine, bende gidip kola kapıp geldim, 1 litre istedim büfeci yok diyip 2.5 litre olanından verdi neyse alim hadi dedim bide bardak aldım 5 tane onuda neden 5 tane aldıysam, içtik kolayı yedik cipsi bide sigara yaktık sonra o kendi dükkanına gitti, bu olanlar yakın zamanda bişeyler olur gibi bir hissiyat uyandırdı bende, sonrasında bir baktım saat 6 olmuş öyle böyle nette bişeyler bakarken saat olmuş 7 eve geldim yine duş aldım annem oruçluydu ona akşam yemeginde eşlik ettim sonrasında bir cıgara bir soguk çay derken kendimi burda buldum :)

0|0
    0|0
  • Colayı dolaba koydum misafirleri salona koydum yemekleride ocağa koydum.. iftarı bekliyorum idare ederdi.

0|0
    0|0
  • eh fena değil oruç olduğundan rolantide hareket ediyoruz (:

0|0
    0|0
  • iş güç uğraş vererek

0|0
    0|0
  • Normal bir gündü...

0|0
    0|0
  • yoruldum kütüphanede kaldim 4 5 saat..

0|0
    0|0
  • kpss sonucunun açıklanmasıyla melankolik halim daha da acayipleşti :(

0|0
    0|0
  • iftarı beklemekte canım 10000 milyon sıkkın zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...