Çılgın bir şey yaptınız mı ?

Sevdiğiniz bir insan için yaptığınız en çılgın şey neydi :)

0|0
9|6

En İyi Erkek Görüşü

• çookkk.

lisede rahatsız psikopat bir hocamız sınıfın en çelimsizini döverek sınıfa güç gösterisinde bulunmaya yeltendi. çocuğun hiç ama hiç bir kabahati de yoktu. sadece hocamızın gücü ona yetebiliyordu. sebep yarattı vurmak için, kendini hazırladı. en arka sıradan seslendim kendisine:

-erkek! bir baksana!

+bana mı seslendin?

-sana seslendim. geç otur yerine sıçmayayım ağzının ortasına.

+sen ne biçim konuşuyorsun lan benimle!

-bana bak beni yerimden kaldırma, sınıfın ortasında beynini dağıtırım senin! Ekrem geç kardeşim otur yerine!

+ben sana bunun hesabını sorarım!

-sen bir daha bu sınıfa bile giremezsin!

ne o hoca sınıfa girdi, ne ben ceza aldım. ekrem de bu arada uzadı 185 oldu:)

iş için hamburga gideceğim. pazartesi yerine cumartesiden gitmeye karar verdim. uçağa bindim. yerime oturdum. az sonra dünya güzeli bir hostes geldi. ne alırsınız dedi. sen yanımda olursan dünyaları alırım dedim. gülümsedi. yol boyunca sohbet ettik. uçak hamburga vardı. hemen dönüş bileti aldım. ve istanbula döndüm. sadece onunla 3 saat daha görüşmek için. o kızla 3 sene çıktık.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• karın ağrısı taklidi yaptım sırf onla tanışmak içinn ve hep konuşmak için okul çıkışı üniversiteden karnıma ağrı giriyor taklidi yapardım sırf zaman uzasın onu daha çok göriyim hep yanımda kalsın diye hani bir de benle ilgileniyor yaa ondannnn=))

0|1
    0|0
    • oda kendi kendine diyordur ki bu malum gün hala geçmedi :D

• evet değdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii yahhuuuuuuuuuuuu pardon yehhhhhhuuuuu yubidii yubidiiiii şıbıldaalllllkkkkk :D onlayım heppp heheheheheh vallahii inanmazsan gel bakk:D

• Allah daim etsin :D inaniyorum niye inanmıyım :D

• ay yok ya nerdeee.. geçen yıl bangicamping yapıcaktım kesin kararlıydım biri felç olmuş bütün hayallerimi kağıdı kırıştırıp çöpe atar gibi bıraktım

dipnot: bangjump nasıl yazılıyodu?

0|0
    0|0
  • okulun yangın merdiveninde yiyişmiştik.kameralarda falan gözüktük de o merdivene girerken.hiç bir sorun olmadı.bide yanımızda sigara da yoktu.birisi basınca bizi yaa biz sigara içiyoruz desek daha az suç olur ama biz iştee :D

0|0
    0|0
  • Ailemden habersiz şehir dışına çıktım :D

0|0
    0|0
  • en alttaki herife harika kapak yapmışın la :) :) güldürdün beni:)

0|0
    0|0
  • babama onu anlatmak :)

0|0
    0|0
  • sokakta birden bire kaldırıma yatalım dedım ve 3-5 dk kadar da yattık.. son cılgınlıgımızdı

0|0
    0|0
  • 6 yıl oldu hala aşığım daha ne diyim :D

0|0
    0|0
  • Doktoruma ilan-ı aşk ettim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• helikopterden helikoptere atlarken evlenme teklifi etmek

0|0
    0|0
  • Usb'yi güvenli kaldır demeden tak diye çektim ^^

0|0
    0|0
  • evet yapmışımdır da aklıma gelmiyo

0|0
    0|0
  • çok yaptım ama şimdi hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • onunla gidip konuşmak

0|0
    0|0
    • oha lan nasıl yaptın onu

• Haha tepki süper :D Hiçbirimizin yapamadığını yapmış adam bundan ala çılgınlıkmı olur

• ben gerekenleri yapıyorum.Fazla uğraşmam bir şey için.Kız meselesi hayatımın merkezinde değildir

Yükleniyor...