Yanlış mı dşünüyorum sizce

sevgilimle aramız iyi değildi sonra ikinci yıl sonu gibi biraz biraz iyi olmaya çok mutlu olmaya başlamıştık biraz önce bana bir saka yaptı beni seven bir oğlan vardı bunun arkadası arkadaslığını kesmişti neyse biraz önnce aradı beni dedi bu çocuk senin ona yüz verdiğini söylüyor sen konuşmuşsun onunla mesaj atmış sana sende atmışşın sağol bunuda yasattın bana dedi ne diyorsun aşkım sen ne cocuğu dedim burak işte seni seviyordu ya zamanında bana yazdı şimdi sen onla konuşmuşsun dedi tekrar sonra bende avea online işemlerden şifremi aldım gönderdim al bak inanmıyorsan ve burağı asıl şimdi arıcam a.sıcmak için yalancının dedim hemen aşkım şaka yaptım dedi aramayacağını bilir burağın bendede numarası yok zaten burakta artık baska sevgilisi var durup dururken bunu yapması ve eger ben askım yapma böyle diye inan diye yalvarsam uzatacaktı eminim belkide ayrılacaktı sana inanmıyorum diyerek şimdi bbunun amacı içimden geçen gibimi ayrılmak mı istyr sizce çünkü şaka bu kadar uzatılmaz ve abartılmaz üstüme atıp ayrılacaktı senin yüzünden diyecekti belkide yanlışmı düşünüyorum

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• o onu bu bunu derken sonunu edemedım :)

0|0
    0|0
    • işte o onu bu bunu düşünceleri yüzünden :( çok kötüyüm

• :) hangileri var sende takıntının temizlikmi herseye dokunmakmı kötü düşünceler mi herseyin ayrıntısına dikkat etmek mi

• herseyı dusunmek,sacma sapan dusuncler kurmam vs vs.

Erkekler Ne Diyor 2

• Doğru düşünüyorsun. En iyisi sen terket onu. Eminim ki ayrılmamak için üstelemeyecektir bile.

0|0
    0|0
  • Kısacası arkadasın delıııııııııııııı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...