Masum yüreğinizi nasıl kandırırsınız ?

sevip de ayrıldığınız birini unutabilir misiniz? yoksa halen kavuşma umudu ile yollarını mı gözlersiniz? Unutmak için ne yöntemler uygularsınız ya da yollarını beklerken kendinizi nelerle avutursunuz? şarkı yorum yapan yapmayan herkese gelsin link

0|0
13|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Hayirli geceler :)

Sarki cok güzel.Tesekkürler.

Soruya gelince;

Severek ayrilmak diye bir sey olmamali.Sevenler ayrilmamali.

Fakat sartlar diyelim,hayat diyelim (ki her secim insanin kendisine aittir,en azindan sapaklar insana aittir.Vazgecmek ya da vazgecmemek)

Ayrilik olduysa her halükarda,degeri,yeri kalpte bir yerde kalir.Unutulmaz elbet.

Fakat takili kalmamali gecmiste kalan hic bir seye.Hayat devam eder her zaman.Umut hep vardir ve sevgi tükenmez...Kalp attikca yeniden sevme,sevilme ihtimali de vardir.

Yeter ki insan etrafina duvarlar örmesin ve hayata küsmesin.

Baslayan cogu sey ne yazik ki bir gün bitebiliyor.Metanetli olmali ve gecmise degil,daima ileriye bakmali.

Insan kendisine ve karsisindakilere sans taniyabilir.

0|1
    0|0
    • duvarları örmek elde değil ki yüreğin elinde olan bir şey ona ne söz geçiyor ne bir şey...

• Akıl kalbi dizginleyebilmeli.

Bir seyler zor olur elbette.Güveni yitiris,hüsran...Bunlar insani zorlar ve insan bir müddet icine kapanabilir belki.Fakat yine o gücü kendi icinde bulabilir eger isterse.

Bazen bizler ne kadar derin yasamak istersek,o kadar derin ve agir olur acimiz.

Fakat her seyin asirisi insana zarardir.Kötüdür.

Bu yüzden insan asla küsmemeli.Örmemeli duvarlari.Kendine bir hapishane yaratip kendisini oraya mahkum etmemeli... :)

• çok umut ettim taa ki tamamen kaybettiğimi anlayana kadar umut edip bekledim ama olacağı yokmuş tamamen unutmuş sayılmam

0|1
    0|0
  • şuan o durumdayım ayrılığın ilk günlerinde bekliyordum ama artık dönmeyeceğini de biliyorum dönse uzun sürmeyecek de biliyorum.aklıma yaşadığımız güzel şeylerdense kötü olanları getirip soğumaya çalışıyorum psikopat gibi arada profilini falan kontrol ediyorum bu durumdan vazgeçmeye çalışıyorum.olmayacak duaya artık amin demiyorum vazgeçtim ve alışıyorum yokluğuna

0|1
    0|0
    • o yokluğa alışmak çıplak ayakla cam kırıkları üstünde yürümek gibi sanki gitmek istesen ayaklarını kesiyor canın acıyor camlar batıyor yüregine..yürümesen zaman geçmiyor sanki boşlukta bekliyorsun ..

• öyle tabi aslına bakarsan onu unutturacak biri karşına çıkmadığı sürece unutmuyorsun sadece zamanla bastırmış oluyorsun en olmadık zamanda aklıma gelip ağladığımı biliyorum silip atılmıyor ki bir anda geçsin her şey ama insanın elinden bir şey gelmeyince de tek çare alışmaya çalışmak oluyor :/

• işte ona alışmak dert... yokluğunu alışmak daha da kötü

• Unuturum kafama takcak değilim

0|1
    0|0
  • en doğrusu zamana bırakmaktr

0|1
    0|0
  • Kafada bitiririm.

0|2
    0|0
  • unuturum gitmeseymiş. boş beklentiler daha çok acıtır.

0|1
    0|0
  • ah ah üstüme gelmeyin dertliyim link

0|0
    0|0
  • Çok sevdim ama olmadı çok altan aldım ama o yine burnunun dikine gitti sonrada aldattığını hssettim o hisle kavrulmakdansa ayrıldım ve şuan gnden gne bitiyorm desem yalan olr

0|1
    0|0
  • Kendimi avutamıyorum.Benim bıraktığım yerden başkasının devam edecek olması da zoruma gidiyor.

0|1
    0|0
  • ÇOK SEVDİM BEN AMA SEVİLMEMİŞİM UNUTAMIYORUM Kİ ,UMUT ARTIK YOK AMA ONUNLA HER KONUŞTUĞUMUZDA TUTARLI OLSA UMUT VERİİR GİBİ OLMASA DAHA İYİ OLUCAK İSAN BİRŞEYİ BİTİRİYORSA ONUN ARKASINDA DURMALI YA TEKRAR BAŞLASIN YADA BENİMLE HİÇ KONUŞMASIN BÖYLESİ CİDDEN ÇOK ZOR

0|1
    0|0
  • Bekliyorum bakalım nolcak..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bende sevipte ayrıldım.sırf ailesi yüzünden.ama olmayınca olmuyor işte.sadece yıpratıyoruz kendimizi içimizdeki sevgiyi öldürüyoruz çirkinleşiyoruz hatta.en kötüsüde çirkinleşmek zaten.hep o ilk günkü halini hatırlayarak unutabilir insan.

0|1
    0|0
    • bilinç öyle nalet bir şey ki... onu unutmaktan korkuyorsun ona ait her şeyi... bazen de sana yaptıklarından nefret edip unutmaya çalışıyorsun ama 2sinide yapamıyorsun..seçim yapamıyorsun

• unutmamız lazım kavuşma umudu bıter çunku son karar nettır bende bıttı dedım mı bıtmıştır genelde oyle oluyor bende.

0|1
    0|0
  • okudukca yazılanları ustume gelıo harler buyuyo dunya gozumde

0|1
    0|0
Yükleniyor...