Hayatınızda gördügünüz en kişiliksiz insan kimdi?

ne gibi bir sorunu vardı, size zararı ne oldu, bu insana katlanmak zorunda kaldıysanız neyaptınız?

0|0
13|10

En İyi Erkek Görüşü

• karısını pazarlayan aşagılık biri,

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Eski çalıştığım fabrikadaki idari müdür , burhan altıntop karakterinde idi .

0|0
    1|0
  • herkes kendine göre kişilikllidir. hırsız hırsıza göre iyidir. fahişe için fahişe iyidir. birimize iyi gelen birimize kötü gelebilir. çünkü bu durum insanların kendi bekjlentileriyle alakalı bir durumdur. o nedenle kimseyi kişiliksiz ve aşağılık görmem. sadece kişi değil genel bir yorum yapacağım. fahişe, i*ne, katil, lezbiyen ve benzeri kişilere saygı duyarım. ama benim için en adi en aşağılık en kişiliksiz kişi ve kişiler hırsızlardır.

0|0
    0|0
    • neden fahişeyi açık, ama i*neyi gizli yazdın ?

• onuda açık yazdım editörler öyle yapmıştır. ben ne kendimi gizlerim nede gizli kelime yazarım neysem odur. açık ve net

• Eskişehir'e arkadaşıma kalmaya gidicektim ve de tek değil,yanımda çok samimi birisiyle.Gittik eskişehir'e,takıldık arkdaşımla bayaa sonra ben bu kalcağım arkadaşımı arıyorum arıyorum açmıyor,dönmüyor.Öylece kalmıştık,allahtan başka bi arkadaşm vardı da onda kaldık.Hiç bu kadar mahcup olmamıştım.. Baya bi kişiliksizdi o kişi.

0|0
    0|0
  • öylesi çok gelip geçti umursamadım bazılarına öyle insanlar çok gördüm

0|0
    0|0
  • Eski patronumdu, gerçekten karaktersiz bir adamdı. İşten ilk olarak ben kaçtım, arkamdan 10 kişi daha işten ayrıldı. Benim kararımı eleştirmemişlerdi zaten hiçbir zaman. Onlarda zaman kolluyorlardı, ilk fırsattada kaçmışlardı.

0|0
    0|0
  • Kendime katlandıktan sonra başkalarına laf söyleyemiyorum

0|0
    0|0
  • eski sevgililerimden birkaçı kişiliksizdi

0|0
    0|0
  • Isim vermek iyi olmaz

0|0
    0|0
  • Benim eşimin babası en karaktersiz insan tam bir pislik adam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Bütün kişiliksizler itinayla imha edilir.

0|0
    0|0
  • 4 senelik eski erkek arkadaşım... Bana kendini öyle bir tanıttı ki kendimden çok ona güvenip onu seviyordum... 4 sene boyunca onu hiç tanımamışım. Hayatım boyunca onun kadar kişiliksiz bir insan görmedim.. Meğer o kendini bile sevemezmiş... Acı oldu ama gerçek olduğunu anladım.. Ne yaptım ağlayarak unuttum!

0|0
    0|0
  • kişiliksiz insan tanımıyorum hayatımda olmadı bu tür insanlar hayatıma giremez

0|0
    0|0
  • Eski Sevgilim, ablamla cikmisti!

0|0
    0|0
  • Söylenmez ki:/

Hayatımdan çıkardım..

0|0
    0|0
  • kötüde olsa kişilikleri vardı..olamasa daha iyiydi ama..

0|0
    0|0
  • Sıralama yapamam herhalde,hala öyle insanlar var hayatımda.

0|0
    0|0
  • saymadım :)

0|0
    0|0
  • eski sevgilim :S bi zararı oladı tabi ki ama kişiliksiz olması yeterdi ondan uzak durmam için.

0|0
    0|0
  • Allaha şükür hiç karsılasmadım :)

0|0
    0|0
  • Bir çocuk tacizcisi.

0|0
    0|0
  • Bir tane arkadaşım. Malın ön de gideniydi.

0|0
    0|0
  • Çok kişiliksizdi, hayatımda ki tek hatam oydu.. Pislik..

0|0
    0|0
Yükleniyor...