Kapat

Alexmi Hagimi ? Not gol asist bakımından değil

Hagi Türk milletine hırsız dedi.Alex ise şehitlerimizin ismini t shirte bastırıp sahaya çıktı hristian olmasına rağmen Kuran-ı Kerim'i bitirdi.Şimdi bunları göze alarak hangisi daha adam gibi adam?

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• adamlığından, kişiliğinden alex

2|3
    0|3

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• aaaleeexxx

1|2
    0|4
  • Alex Alex Alex..hem oyunu hem kişiliğiyle 10 numara adam.

1|3
    0|4
    • alex real madritte barçada s. bükreşte oynadı nede olsa haklısın.

• kişiliği geç facede arkadaş olarak mı ekleyeceksin. oyununa bak. Hagi 10 tane Alex eder.

• ya bırak nerde iyi :) Hagi kimlerle oynadı hangi takımlara karşı forma giydi. Alex Türk takımlarıyla uğraştı durdu :)

• Alex.

1|2
    0|3
  • tabiki hagi :)

0|3
    2|3
  • Sorunun içinde cevabı mevcut söylemeye bile gerek yok hangisinin adam olduğunun.

1|0
    0|2
  • Hagi hırsız mı dedi..

Ben Hagi diyordum bunu duyana kadar..

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 18

• kişiliğe bakarsak Alex

0|2
    0|0
  • Her bakımdan Alex <3

0|2
    0|0
  • alex. açık ve net.

1|1
    0|1
  • Senin mantığınla bakarsak Milan Baros´ta Şehit ailerine yardım yaptı başka hangi yabancı oyuncu böyle bir yardım yaptı?

0|2
    1|1
    • alex hep yapıyor tek şehit aileleri mi :D

• Emin ol bir çok vicdanlı oyuncu o tarz yardımları yeri geldiğinde yapıyor.

Bir çok firmalarda yapıyor.

Ama maksat ne biliyomusun, bunu yaptığını belli edip medyaya sızdırmamak, ha sızdırırsan ekranlara oynarsın.

Ali ağaoğlu gibi.

Milan Baros gibi.. Bilmeden konuşmamak gerek.

• Milan Baros bunu sızdıran menejerini kovdu

Bilmeden konuşmamak gerek

• Hagi en azından Türkçe konuşurdu, Alex 10 senedir ağzından bir tane Türkçe kelime duymadım. Bunu da söyle adamım.

1|2
    1|3
    • en azı alex kimseye hırsız demedi ama hagi dedi :D link

• O Türk ce konustuda ne oldu? Hayırlı bir kelimemi cikti agzindan

• indestructible'ın yorumu ve verdiği link muhteşem evet hagi türkçe konuşurdu hepiniz hırsızsınız diyerek bütün türk milletine hakaret edecek kadar ama kaybolan telefonu bulunduğunda türkçe özür dilemeyi bilmezdi.tam bir kişilik abidesiydi.

• kral alex kaptan alex en büyük alex özledik be seni

2|2
    0|4
    • evet hiç unutmuyorum hırsız Türkler demişti.

• Alexin oynadığı en büyük takım Fener Alex Premier Ligde ya da La ligada oynadıda bizimmi haberimiz yok?

• Sabriyede teklif geldide biz göndermiyoruz kabul edin Alex dünyada tanınan bir oyuncu değil

• Futbol olarak Hagi. Kisilik olarak Alex

0|1
    0|0
  • <<------<< Adam gibi adam

0|1
    0|0
  • futbol olarak hagi karakter olarak alex bu kadar basit.

1|1
    0|0
  • Karakter olarak kıyaslanmaları hata, tabiki Alex..

1|1
    0|1
  • Kişiliğiyle adamlığıyla her şeyiyle Alex De Souza

1|1
    0|2
  • kime ne kişiliklerinden ya. arkadaş mı olacaksınız. futbol olarak Hagi Alex'i ayağında oynatır. böyle kıyaslama mı olur ya.

0|3
    1|0
    • adamın sorusuna göre cevapladım ayrıca oyun için de olsa alex daha iyi sen anlamazsın:)

• istese alexte giderdi adamda hırs yok ki hagi gibi.adamın bir tel kayboldu kafayı yedi,demediği kalmadı düşün :)

• alex adamdır adam

0|1
    0|1
  • Başlıkta detayda bile açık veriyorsun hagiyi karalayıp alexi adamdan mı sayıcaz BSG

0|2
    2|4
    • soruya bakarsan anlarsın,gerçi bakmışsın da:))

• alexe hiç avrupadan teklif gelmedi mi sanki geldi brezilyadayken de geldi bizdeykende geldi ama bizi bırakıp gitmedi iyide yapmış onu tanıdık yaşayan efsane o

• sen iyimisin şuan ben xaviyle ya da iniestayla mı kıyaslıyorum sen kıyaslıyorsun şuan bu soruda alex mi hagi mi diyorlar bizde tabiki alex diyorsunuz sen gsli olduğundan tabiki hagi dersin hatta hagi daha karakterli dersin :D

• bilmiyorum ikisinide yakından tanımadan yorum yapamam ama kim işinde daha başarılı diye sorarsan tabi HAGİ

0|1
    0|0
  • alexx

0|0
    0|0
  • Karakterini nerden biliyorsunuz? Bir masaya oturup bişeyler mi yediniz içtiniz? Ama işini kim daha iyi yapıyor die sorarsan tabi ki de Hagi

0|0
    0|1
  • Alex yolda Hagiyi görse,gidip yanına bir imza versene abi der.

Baya bir ergen olmak ve hagi dönemini hiç yaşamamış olmak gerekiyor bu soruyu sormak için

0|1
    1|1
    • soruyu düzgün oku başarılarını kastedmiyorum

• sorunun nesini okuyayım,ergen kandırmak için atılan bir yığın yalan dolan dan oluşmuş sorunuz. Alex in Kuran okuduğu koca bir yalan. Haginin Türk milletine hırsız dediğide kocaman bir yalan. Ben o günleri bizzat yaşamış bir insanım. Hırsızlık olayı çok farklı birşeydi. Türk milletine hırsız falan demiş değil adam. Bunların hepsi şerefsiz azizin ücretli medyasının uydurmaları

Yükleniyor...