Düğün neden yapılır ? Yapacak mısınız ?

Düğün neden yapılır ki ? Yani ben evleniyorum diye davul zurnayla halaylar filanlar..Ben yapmayı düşünmüyorum saçma buluyorum halay filan,gayet güzel bir nikahla olay kolay. düğüne harcanacak parayla filanla sıfır araba alırsın nerden baksan,ya da evine daha kaliteli eşyalar alırsın.(tabi 20 yaşımda evlenecek değilim,şimdiden düşünceler oluşmaya başladı kafamda)

Sizin düşünceniz ne ve evlenirken düğün yapacakmınız ?

0|0
14|8

En İyi Kız Görüşü

• Düğün ya da sadece nikah değil ama deniz kenarında ya da kır bahçesinde, çok yakın dostlar ve ailelerle beraber, sade ve samimi bir töreni tercih ederim. Başkası için evlenmiyorum ki kendim için evleniyorum. Kalabalığa, gürültüye, başkaları adına yapılan masrafa hiç gerek yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Düğün olmaza olmaz bence ben kesinlikle bembeyaz bir gelinlik ve eş dost akrabalarımı görmek istiyorum. düğün dansımda şu :D link 1.dk 10 snyede olan

0|0
    0|0
  • Ben de evleniyorum bir kaç ay sonra, ama düğün yapmıyoruz. Gereksiz ses kirliliği, kalabalık, stres ve GEREKSİZ BİR TON HARCAMA.

Onun yerine eşyalarımızı rahatça alıp balayına çıkıyoruz, bir de nikah sonrası yemeği bir kaç yakın kişiyle. :)

1|2
    0|0
  • Aman altı üstü gelinligimo Paristen istedim. Havuz başı olsu dedim. Mercedes olsun gelin arabamiz dedim bu mu çok masraf uf ya :/ hayatta bir defa evlencem agsgasshajak

0|0
    0|0
  • Evet yapmak istiyorum zaten kendimize değil ailemize yapıyoruz onların itibarı için ayrıca altınlar fazlasıyla karşılıycak masrafları

0|0
    0|0
  • Bi kere evleniyosun tabiki düğün olmalı

0|0
    0|0
  • Yapmiyicam.

0|0
    0|0
  • Sade bir nikah da olabilir farketmez

0|0
    0|1
  • Nıkah veya ardında bır yemek bencede kız olarak dugunde falan hic göZüm yok.

0|0
    0|0
  • Evlenmeyi düşünmüyorum

0|1
    0|0
  • Dünyaya bir kez gelicem, düğünümü yaparım göbecikleri atarım hahahayy :)

0|0
    0|0
  • çok şatafatlı bir düğün istiyorum

0|0
    0|0
  • :)) tabıkıde düğün şart sonucta 1 kez evleniyoruz

0|0
    0|0
  • Yapacağım.

Adettendir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Dinimizce kişilerin evlendiğini en az 3 kişinin duyması gerektiğini biliyorum.. Düğünün amacı duyurmadır sanırsam..

0|0
    0|0
  • Kadınların elalame hava atma amacı genel manada. Hep de aynı masalı anlatırlar : Ömrümde bir kere evleniyorum. Sanki biz evlilik arşivi yaptık. Gelinlik giyip bekarlara hava atmaktan başka amaç varsa ben de bir şey bilmiyorum arkadaş. Kuru israf ve masraf. Başka bir şey değil. Gelinlik isteyen kadına "sana en iyi gelinliği alayım ama düğün isteme" desen kabul etmez. Çünkü illa o hava atılacak arkadaş.

0|0
    0|0
  • İnsanlar gelecek eğlenecek takını takacaklar..tabi tercih meselesi oda ayrı kimi ömrümde bir defa yaşayacağım güzelce eğlenim ister kimi pek takılmaz bu şeylere

0|0
    0|0
  • buna kendin karar veremeyecen nasılsa :D ilk önce evleneceğin kızı ikna et sonra yapmayacam dersin :D

0|0
    0|0
  • Düğünün amacı duyurmaktır. Bu nikahla da yapılabilir.

0|0
    0|0
  • Sade bir nikahtan yanayım. Düğün müğün ters bana.

0|0
    0|0
  • Hanımın gönlü kalmasın :)

Yapmayı düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • evliliğe karşıyım

0|0
    0|0
Yükleniyor...