Kalabalıkta en çok rezil olduğunuzu düşündüğünüz başınıza gelen şey nedir?

Bugün bir tanıdığı gördüm trenden inerken 2,3 sefer yüksek sesle nasılsın,nabıyon,heyyy dememe rağmen duymadı hızlıca gitti ve utandım orda nedense.:D

Sizin var mıböyle rezil olduğunuzu düşündüğünüz,utandığınız durumlar.?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Bir gün otobüste telefonla konuşurken, karşımdaki kişinin nerede olduğumu ısrarla anlamaması üzerine aynı şeyi 5-6 defa tekrar ettiğimde öyle hissetmiştim ben de. Bir gün de otobüsün kapısı açılmış, ben o sıkışıklıkta kaçmayı başaramamış ve montumdan kapıya sıkışmıştım; çok utanç vericiydi :/

0|0
    0|0
    • Öffff hadi ilki neysede 2. fena bir durum yaa insan orda bir del,k görse direk içine girer.:D

Geçmiş olsun sanada hatırladıkça için hala burkuluyor mu?.:D

• Rica ederim, size de teşekkürler :)

• Ben rica ederim efendim.:D

Kızlar Ne Diyor 4

• markette ayağım kayıp düşmüştüm ama kalabalık değildi iki erkek vardı :/

1|0
    0|0
    • O sayılmaz kalabalık olmayınca rezillik durumuda olmuyor pek.:)

• Yok yaa şöyle etraf kalabalık olacak kimleri acır gibi,kimileri dalga geçer gibi bakacak dah bir rezillik oluyor o zaman.

Geçmiş olsun sanada bu arada.

• aman Allah korusunn, sağol

• bugün kızılayın ortasında ayağım burkuldu rezil olduğumu hissettim

0|0
    0|0
    • Geçmiş olsun çokta kalabalık olur oraları:D

• bi gün otobüsteyiz önümüzdede sırtında gitar taşıyan biri var.oturun felan dedik oda sırtını gösterdi.bende geçmiş olsun demiştim meğer adam gitar yüzünden oturamıyomuş.:D çok utandım tabi

0|0
    0|0
    • Rezillik diz boyu olmuştur senin için ama olsun çek birşey değil bu..D

• hatırlayamadım şimdi

0|0
    0|0
    • Tamam biraz düşün aklına gelince yazarsın.:)

Erkekler Ne Diyor 2

• bir yere geç kaldım koşarak giderken aparmanın önündeki fayanslarda kayıp düştüm. o sırada kahkaha atan 4 tane kız mini etek dekolte süs püs onlara bakıpta düştüğümü sandılar rezillikti. düştüğüme mi yanim onların benim yüzümden kendilerini bir halt sandığına mı.

0|0
    0|0
    • Kendilerini bir halt sandıklarına yan.Hep senin yüzünden olmuş.:))

• söyleyecek bişeyde gelmedi aklıma bir acelem vardı halen aklım oradaydı

• SEvgilimden ayrıldığım gün arkadaşlarım taksimde arkadaşımla sevgili olcak var mıdiğe bağırıyordu beni göstererek :O

1|0
    0|0
    • Ne hayırlı arkadaşların varmış öyle herkese onlardan bir çift lazım lazım..)

• :D gırgırımız çoktur

Yükleniyor...