Kapat

Kalabalıkta en çok rezil olduğunuzu düşündüğünüz başınıza gelen şey nedir?

Bugün bir tanıdığı gördüm trenden inerken 2,3 sefer yüksek sesle nasılsın,nabıyon,heyyy dememe rağmen duymadı hızlıca gitti ve utandım orda nedense.:D

Sizin var mıböyle rezil olduğunuzu düşündüğünüz,utandığınız durumlar.?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Bir gün otobüste telefonla konuşurken, karşımdaki kişinin nerede olduğumu ısrarla anlamaması üzerine aynı şeyi 5-6 defa tekrar ettiğimde öyle hissetmiştim ben de. Bir gün de otobüsün kapısı açılmış, ben o sıkışıklıkta kaçmayı başaramamış ve montumdan kapıya sıkışmıştım; çok utanç vericiydi :/

0|0
    0|0
    • Öffff hadi ilki neysede 2. fena bir durum yaa insan orda bir del,k görse direk içine girer.:D

Geçmiş olsun sanada hatırladıkça için hala burkuluyor mu?.:D

• Rica ederim, size de teşekkürler :)

• Ben rica ederim efendim.:D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• markette ayağım kayıp düşmüştüm ama kalabalık değildi iki erkek vardı :/

1|0
    0|0
    • O sayılmaz kalabalık olmayınca rezillik durumuda olmuyor pek.:)

• Yok yaa şöyle etraf kalabalık olacak kimleri acır gibi,kimileri dalga geçer gibi bakacak dah bir rezillik oluyor o zaman.

Geçmiş olsun sanada bu arada.

• aman Allah korusunn, sağol

• bugün kızılayın ortasında ayağım burkuldu rezil olduğumu hissettim

0|0
    0|0
    • Geçmiş olsun çokta kalabalık olur oraları:D

• bi gün otobüsteyiz önümüzdede sırtında gitar taşıyan biri var.oturun felan dedik oda sırtını gösterdi.bende geçmiş olsun demiştim meğer adam gitar yüzünden oturamıyomuş.:D çok utandım tabi

0|0
    0|0
    • Rezillik diz boyu olmuştur senin için ama olsun çek birşey değil bu..D

• hatırlayamadım şimdi

0|0
    0|0
    • Tamam biraz düşün aklına gelince yazarsın.:)

Erkekler Ne Diyor 2

• bir yere geç kaldım koşarak giderken aparmanın önündeki fayanslarda kayıp düştüm. o sırada kahkaha atan 4 tane kız mini etek dekolte süs püs onlara bakıpta düştüğümü sandılar rezillikti. düştüğüme mi yanim onların benim yüzümden kendilerini bir halt sandığına mı.

0|0
    0|0
    • Kendilerini bir halt sandıklarına yan.Hep senin yüzünden olmuş.:))

• söyleyecek bişeyde gelmedi aklıma bir acelem vardı halen aklım oradaydı

• SEvgilimden ayrıldığım gün arkadaşlarım taksimde arkadaşımla sevgili olcak var mıdiğe bağırıyordu beni göstererek :O

1|0
    0|0
    • Ne hayırlı arkadaşların varmış öyle herkese onlardan bir çift lazım lazım..)

• :D gırgırımız çoktur

Yükleniyor...