Bu aralar neye pişmansınız?

en son neye pişman oldunuz...anlayın işde..bu aralar yapmasaydım dediğiniz başınızı taşlara vurduğunuz pişmanlıklarınız varmı..benden laf çıkmaz..siz yazın..:))

0|0
10|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• 10 yıl önce biriyle tanıştığıma çok pişmanım şu sıralar.

1|0
    0|0
  • suratlı gıdıyordum yolda bır kedı gordum nasılsa onume fırlamas dedım zavallı kedı fırladı keske yavaslasaydım dıye cok uzuldum sonra zavallı kedıcık

0|0
    0|0
    • kedileri çok severim..çok üzüldümm..

• hayır sebep sen olabilirsin ama sen almadın canını.

• ama benım yuzumden olduya kedı

• sevdiğime çok değer verdiğim için çok pişmanım

0|0
    0|0
  • zamananında doğru meslekler seçmemenin doğru okullara gitmemenin şimdi cefasını çekiyorum ve çok pişmanım hakikaten

0|0
    0|0
  • bu aralar çok fantezi filmler seyrediyorum ... pişmanım ne yalan söyleyim O.O

0|0
    0|0
  • Pismanlik duymam gereken seyler var ama nedense hic duyasim gelmiyor,..vede pismanliklarimdan memnunum sanirim...

0|0
    0|0
  • hazır kurulu büfe vardı onu kaçırdım ona pişmanım

0|0
    0|0
  • var ama seninle paylaşmayı düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Birine ısrar etmiştim

0|0
    0|0
  • birine mesaj atmıştım ona..

0|0
    0|0
  • şimdi yaşadım ve şuan çok mutsuzum

0|0
    0|0
  • Bu aralar değil de 2 sene önce ciddi bir suça bulaşmıştım. 2 sene yargılandım. Sonucunda hükmün açıklanmasının geri bırakılması kararı verildi. İmkanım olsa bu kirli geçmişimi temizlerdim. Çok pişmanım.

0|0
    0|0
    • olsun be arkadaş...hatalarından ders almanda güzel...

• Çok şükür artık temizim bu konuda. Ne sicil kaydı aldım, ne de yüzümü kızartacak birşeyim oldu. Ama bu bana çok iyi bir ders oldu. Sevdiğim insanların da değerini anlamış olduğum.

• her şerde bir hayır vardır...

• Az önce bir pişmanlık yaşadım çok üzgünüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...