Erkekler kızın gözünün içine bakar mı nedeni hangisi olabilir?

kendine güvenen bir erkek bir kızın gözünün içine bakıyorsa konuşurken bu kzı beğendiği için mi yoksa kendine güvendiği için midir, sizde nasıl oluyor?

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• evet bakar, türlü sebepler olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• hoşlandığı için etkilemeye calıstığı için olabilir.

0|0
    0|0
  • beğendiği içindir 2 side vardır

1|0
    0|0
  • Beğenmekle falan alakası yok arkadaşım kendine güveniodur ondan bende konuşurken gözlerinin içine bakarım ama bu kızı beğendiğim anlamına gelmez :D

0|0
    0|0
  • kıza sırılsıklam aşık olduğu için :D ve aksine bakamaz kaçamak kaçamak bakar

0|0
    0|0
  • Her iki side olabilir ama gözünün içine bakarak samimiyetle konuşan bir insan seni beyeniyor kendinden emin ve yalan söylemiyor demektir.

0|0
    0|0
  • öfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff kendine güvenen herkes bakar

0|0
    0|0
  • Müneccimmiyiz biz ne bilek :D :D

0|0
    1|0
  • gögsüne bakmıyosa begenmıyodur

0|0
    0|0
  • onun nıyetını anlayamzsın :))

0|0
    0|0
  • Ya ne kadar çok kurup kurup yazıyorsunuz ya..İnsanlık hali işte bazıları gözlerinin içine bakarak konuşuruz bazıları sağa sola bakarakk..Ne olmuş yani.. Kim gözlerinin içine bakarak konuştu?

0|0
    0|0
  • O zaman butun göz doktorlari aşık bana desen :)) tam gözümün nerelerine bakiyolar :))

0|0
    0|0
  • ikisi de

0|0
    0|0
  • öpüşmek istediği içindir

0|0
    0|0
  • kendine güvendiği içindir

0|0
    0|0
  • kendine güveniyodur bir amacı vardır

0|0
    0|0
  • Aşık olmuştur.

0|0
    0|0
  • Ben çok uzun bakamam, utanırım:( Hiç bir fikrim yok.

0|0
    0|0
  • ben tam goz bebegının sınırına bakıyorum cok etkılı oluyor

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bunu pek anlayamayız

1|0
    0|0
  • konuşurken gözünün içine bakıcak tabi başka neresine bakıcakk? sevmeyle güvenle ne alakası var

1|0
    0|0
  • şimdiki insanların gözlerine bile güven yok be gizli :D

0|0
    0|0
  • ben de erkeklerin gözünün içine bakarak konuşurum.sebep: karşımdakine dinlediğimi ve onu anladığımı göstermek için.

0|0
    0|0
  • ınan bende cozemedım bakıstıgımız bırısı var neden bakıyor bılmıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...