Üst kattaki manyak hergün karısını dövüyor ama kadın bir türlü sikayetci olamıyor nasıl bir mantıkdır bu ?

Neredeyse hergün hep mudahale ediyoruz bütün apartmanda sesten uyunmuyor ama kadın sikayetcci olmuyor hatta suclu biz oluyoruz neymis kocasıymıs biz arlarına giremezmişiz hani maddi durum deseniz kadının maddi durumu cok iyi doktor cocuklarıda yok kaybedicek hicbirseyi yok mecbur değil adam calısmıyor hergün siddet uyguluyor nasıl bir mantıkdır bu acıklıyabilecek olan var mı?

Artık birdaha mudahale edersem ne olayim karısmıcam kendini düsünmeyeni benmi düsünücem onun yüzünden kocası her gün gelip tehdit ediyor

• Karısma ne hali varsa görsün kötü sen olursun sonunda
    61% (11)58% (7)60% (18)Oy Ver
  • Git adamı döv
    39% (7)42% (5)40% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bizim korkak Türk milettinede yazıklar olsun adam bir bağırıyor bütün apartman iceri kacıyor psikopatn teki zaten

0|0
17|20

En İyi Erkek Görüşü

• yadın büyük bir ihtimal çaresiz bakacak ya da onun arkasında olabilecek güvencek kimsesi yoktur. adamda bunun bilincinde olduğu için kızcağıza karşı aslanlık taslıyordur hepsi bu o kadının abisi ben olsam kız kardeşim olsa benim vereceğim en büyük ders hangi elleri ile vurmuşsa tahta veya sopanın yerini tutabilecek beşon parçası ile parmaklarının kemiklerini vura vura tuz ile buz ederdim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• en yakin bir deli hastanesine ihbar edin, gelisinler ruh hastasini ait oldugu yere iade etsinler.. hem kendi hemde millet rahat etsin.. diye bastan savurma ve kisa bir yorumluk bir durum ama ciddi bir durum adamin tedavi gormesi lazim, cunku bu tur bir davranis normal degildir ve tibbi bir aciklamasi ve cozumu vardir.. karisininda bunu bir hastalik olarak algilamasi ve profesyonel bir yardim/fikir almasi lazim. ama malesef bizim toplumumuz insanlarin pisikolojik bir durumda doktora gittiginde damga vurduklari icin ve siddet bizim kulturumuzde senelerce dogal karsilandigi icin cogu zaman dogru yollara basvurmaktansa sineye cekiliyo ve insanlar malesef iyilesmek icin bir yol aramiyolar..bu tur olaylarin modern turkiyemizin azalan sorunlarindan birisi olmasi ve insanlarimizin dogru sekilde bilinclendirilesi dilegiyle..

0|0
    0|0
  • Türkiye'de asla tasvip etmedigim ve anlayamadigim bir sey bu.

Yurt disinda,Avrupa da mesela,bircogu bilen vardir belki,

siddet her kime yönelik olursa olsun,hele ki söz konusu cocuk yahut kadinsa,

sikayet edilmeleri kafidir gören,bilen kisilerce.Aninda müdahale edilir.Ve güvenlik saglanir bir sekilde.Siddete maruz kalan kisinin sikayetci olup olmamasina dahi bakilmaz.Cünkü siddet kabul edilemezdir.

Mantikli bir tarafi yok elbette.

Acaba tehdit mi ediliyor,bilinmez.Fakat sessiz kalinmasi herhalükarda tuhaf...Kötü.

Allah islah etsin.Ne denebilir ki...

0|0
    0|0
    • Eger kisinin magduriyeti gözardi ediliyorsa kanunlarca,sikayet icin bekleniyorsa göz göre göre...Diger hic bir ihtimal düsünülmüyorsa,

ve siddete maruz olan kisi,her seye ragmen susup boyun egebiliyorsa,hic bir caba göstermiyorsa ne yazik ki yapilabilecek pek bir sey yok sanirim.Bir insanlik ayibi gercekten.

Hepiniz toplanip dövseniz ne fayda?

Onun hinci da dayak magduru bayandan cikacaktir.Cünkü o kisin iflah olacagini ben sanmiyorum ne yazik ki sayin soran...

• bu kadar sinir olduysanız topanın dövün

0|0
    0|0
  • Kadın korkudan öyle diyordur, içten içe yardımınızı bekliyordur. Siz bence gerekeni yapın hem o adam hangi hakla size bağırıyor ki? Ya da tehdit ediyor, havlayan köpek ısırmaz demişler. Zaten güçsüz adamlar, sokakta başkasına gücü yetmeyen insanlar gelip karısını döven tipler oluyor. Polis siz kadını dövüyor diye şikayet ederseniz kadın şikayetçi olmadığı sürece ilgilenmez, ama apartmanı rahatsız ediyor karısını döverken bir uyarıyoruz ama hergün aynı şeyleri yapıyor diyin o zaman icabına bakarlar. Sakın o tip insanlardan korkmayın biz bile mahallede öyle bir adamı adam ettik, şimdi kuzu gibi karısına aile olayı falan dinlemedik babam amcam falan daldı adama kadınıda biz eve aldık kaç gün göstermedik şimdi kuzu gibi.

0|0
    0|0
  • Siz gürültüden polise şikayet edin derim. Madem karı-koca arasına girilmezmiş, gürültülü kavga ederek ilişkilerini ifşa etmesinler.

0|0
    0|0
  • fantezi yapıyorlar :D

1|0
    0|0
  • çüküne beyzbol sopası ile vursan bir şeyi kalmaz.

1|0
    0|0

0|0
    0|0
  • İyilikte yaranmiyormus baksana, birak kendi hallerine dovsun oldursun.

0|0
    0|0
  • Bana eleini bile uzatsin hemen bosardim oyle kocayi.

Oyle sey mi olur

1|1
    0|0
  • Polis baristiriyor.

1|0
    0|0
  • çok acayip niye öyle bir adamın kahrını çekiyor ki o kadın o nasıl çaresizlik boşver karışma ne halleri varsa görsünler ama kimseyi rahattsız etmeye hakları yok

0|0
    0|0
  • Alan memnun satan memnun demek ki sana ne boşver.

0|0
    1|0
  • sadomazoşist düşünceler bunlar.aklıma başka bir şey gelmiyor.

0|0
    0|0
  • kadin cahil birisi akil fikir verse kadina cok yazik kocasida ne kadar aciz

0|0
    0|0
  • bırak ne halleri varsa görsünler bosver sen

0|0
    0|0
  • gerçekten mi? şok oldum ya S

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Çok biliyorsan sen adama haddini bildir ver ağzını yüzünü eline bak bakalım bir daha karısına el kaldırabiliyor mu.Bunu da yapamıyorsan ara polisi şikayetçi ol.Madem kadının aklı yok senin var sen müdahale et.Burda millete atıp kesiyorsun orası kolay hadi gerçekte de görelim seni.Ayrıca sen araların da ne var bilemezsin belki kadın kocasına aşık belki çocukları için bir şey demiyor nerden bilebilirsin ki ? Kadın şikayetçi olsa ne olur bu işleri basit mi sanıyorsun sen? Daha yemeyi kendini ezdirmeyi bazı şeyler için göze almış demek ki.Kimin ne yaşadığını ne şekilde düşündüğünü anlayamazsın. ki Önce insanları yargılamadan önce olayın iç yüzünü öğren ondan sonra eleştiri yap.Buralar sana göre değil yeğenim.. Biraz kendini geliştir hayatla cebelleş mücadele ver.. işte o zaman anlarsın o KADININ DERDİNİ... Hadi eyvallah

0|0
    0|0
  • mantık çerçevesinde 1cevap bulamayız sanki bu olaya

doğaüstü sanki

0|0
    0|0
  • yardıma geliriz bro cağırman yeter

0|0
    0|0
  • dur bir dk anımsıyorum evet:)

Sen hatta kapıcısin dimi ismin seyit:)))

Şaka bir yana kadın aşık demek ki kocasına dayağını seviyor demek ki yapacak birşey yok:)

Cut.

0|0
    0|0
  • Ben de sevgililerimi döverim biat etmezlerse

Üstelik elim fazlasıyla ağır olduğu için bacardi şişesiyle döverim

2|0
    2|0
  • kadın doktor ve dayağa göz yumuyor,olacak şey değil anca adamın elinde büyük bir koz varsa sessiz kalabilir

1|0
    0|0
  • kemal sunal buna benzer filmi vardı . şaban bu rolde kapıcı.sizde biliyorsunuz. olay tüm olanlar örtüşüyor

0|0
    0|0
  • orta okuldayken bizim komşular yeni evli ama her gece kadın bağırıyo dedim lan daha yeni evlisiniz kavga ediyonuz diye.büyüyünce anladım neden olduğunu

0|0
    0|0
  • gecen bı dızıde mı ıfılm de mı ne vardı boyle bı sahne vardı adam dovuyo karısını yoldan geccen kadını koruyo karı sanane sana ne oluo kocam o benm doverde severde dıyodu :D

0|0
    0|0
  • mağdur olan kadın şikayet etmiyorsa yapacak bir şey yoktur...belki de kadın dayak yemekten hoşlanoyordur...mazoşist falandır...

0|0
    1|0
  • kadının dayak yemesi hoşuna gidiyor demek

0|0
    1|0

0|0
    0|0
  • Git Adamı Döv Nasıl Bir Şıktır Ya Yazarken Gülmekten Zor Yzdım

0|0
    0|0
  • Yardıma giderdim.

0|0
    0|0
  • adamı dövme de kavga sırasında polisi ara

0|0
    0|0
  • cok ses cıkartıp sinirlerini üst düzeye cıkartırlarsa 2 sinide döv nası bir manyaklık lan bu

0|0
    0|0
  • ben olsam kocasına yardım ederdım adam ıyı dovemıyor demekkı

0|0
    1|0
  • Karışma bırak ne hali varsa görsün

0|0
    0|0
  • Kadın doktor ise adam da bir şeyler okumuştur heralde. Bu durumda şiddet olmadan tartışan beyinler olmalı. Hadi istisna oldu veya adam eğitimsiz yabani bu durumda da doktor olabilecek kafadaki kadın ayrılmasını da bilir. Olay tuhaf geldi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...