Sizce taraftar olmak tam anlamıyla nedir?

Sizce taraftar olmak tam anlamıyla nedir? Tuttugunuz takım sizin icin ne anlam ifade ediyor?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• iyi günde ve kötü günde takımının arkasında olmaktır..

deplasman maclarına gitmektir..

stadda macları izlemektir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• budur link

1|0
    0|0
  • "fenerbahçe cumhuriyeti ortalıkta yoksa, türkiye yoktur, futbol yoktur, bolluk yoktur, insanlar yoktur, canlılar güç nefes alır ve bu ülke kısa süre sonra yaşayan yer olmaktan çıkıp, mezarlık olur. fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz".

islam çupi

1|0
    0|0
  • gerçek taraftarlık : takımı çok zor günler geçirirken de şampiyon olmuş gibi takımının yanında olmaktır...

1|0
    0|0
  • ''Büyük takımlar aldıkları kupalarla,küçük takımlar ise büyük takımları yendikleri zaman övünür'' Türkiyenin en büyük takımının taraftarı olmak bu dünyaya gelirken 1-0 önde başlamaktır,övünmek gibi olmasın ama biz Galatasaraylıyız :)

1|0
    0|0
  • Tuttuğun takım için ter dökmektir.Kötü gününde yanında olmak onu her haliyle kabullenmektir.Şampiyonluk için mümkünse ağlayabilmektir ...

Şaka yaptım.Banane elalemin takımının başarısından.Hiç bir takımın taraftarı değilim.Bana mı kazanıyorlar

1|0
    0|0
  • Yaşam , Onsuz nefes alamamak gibi birşey

1|0
    0|0
  • Takım tutmam

1|0
    0|0
  • Beşiktaş benim hayatımın yüzde 50'si.

1|0
    0|0
  • zevk hobi iste

1|0
    0|0
  • bir zevk ve hobiden başka bir şey değil benim için

1|0
    0|0
  • bilmem laf olsun diye fenerliyim ben ama umrumda değil fener falan ekmek mi veriyor sanki bana

1|0
    0|0
  • ben

:D

0|0
    0|0
  • boşuna vakit kaybıdır bence. onlar kazansın parayı ben destekleyeyim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• taraftarlık takımını destekleyen kişidir,ama bunun da dereceleri vardır.kimisi sadece taraftardır,maçları izlemez ama yendiğini duyunca yenmişiz der ve anlık sevinir geçer.

kimisi maçları kaçırmaz takımına aşkla bağlıdır,iyi günde kötü günde takımını yalnız bırakmaz bu da gerçek taraftardır.

1|0
    0|0
  • Sevdiğim adamı tuttuğum takım sayesinde tanıdım. Abla dediğim iki insanı Beşiktaş'ım sayesinde buldum. Çok zor günler yaşadım sadece Beşiktaş'ın golleriyle güldüm.

1|0
    0|0
  • Tutmasam da olur yani.

Öyle çok fanatik değilim.

1|0
    0|0
  • Gol atınca 'oley' gol yiyince 'önümüzdeki maçlara bakalım' işte.

1|0
    0|0
  • Tuttuğum takım benim için her şeyim,onunla güler onla ağlarım.

Her zaman takip ederim,maçını haberini falan.

Vücuduma kazıyacak kadar da çok seviyorum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...