Uzaktaki sevgilinizin bir şeyler karıştırdığını nasıl anlarsınız ?

uzun bir ilişkim var neredeyse 4 buçuk yıl oldu. ayrı yerlerdeyiz malesef. para oldukça görüşebiliyoruz. uzaklığın vermiş olduğu güvensizlik oluyor ister istemez. özellikle facebook twitter olayı insanı çileden çıkarıyor. şifre istemeyiz birbirimizden o da hoşlanmıyor bende. görüştüğümüz zaman dikkat ederim telefonla sık sık uğraşıyor mu ya da saklıyor mu diye. mesela beraberken gözümün önünde açar facesini mesajlarını falan ya da telefonunu banyoya giderken veya başka yere giderken alma gereği duymaz yanına. sizce şüphe etmeli miyim ? eskiden face ile ilgili bir kaç problem olmuştu mesaj olayı ondan size de sormak istedim fikirlerinizi

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• şüphe etmeliyim nasıl bir ruh halidir ? nasıl bir düşünce tarzıdır? elbette etmemelisin? her ikinizde birbirinize guvenmelisiniz. içinizde şüphe ile yasarsanız nasıl bir sevgiye sahip olacaksınız. sevginin aşkın olduğu yerde şüpheye yer yoktur olamaz. içinde birşey yoksa acaba olmalımı ? diye sormak pek dogru gelmedi bana.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• kimin dışarda gözü varsa tekme basılmalı bence.bunu anlamak da çok zor değil ilgilendiği şeylere bakarsan bu konuyla ilgili başka kimler var bulursun ordanda eğer varsa aradığın adamı ;) ama tabi bu çok genel bir yol.ki buna gelmeden önce zaten güven sorununu aşamamışsanız bir ilişkide olmanızda acayip olur.. :/

0|0
    0|0
    • gözünün dışarda olup olmadığını yakın olmadığımız için anlayamıyorum. ben tamamen güvenmiyorum demedim insan kimseye yüzde yüz güvenemez zaten

• Zor bir mesele valla uzaktaki sevgiliyi denetlemek hele bide asi felansa Allah yardım etsin.pek yapacak birşey yok sanırım.

• Arkadaşım 4.5 yıl olmuş diyorsun şüphe aşkı öldürür şüphe duyma kaybedersin. başka söze gerek yok banyoya felan giderken teli bırakıyormuş burda bir mesaj var o mesajı okumayı dene sen kız arkadaşı değilsin artık sevgilisi sin...

benim anladığım benden şüphelenme demek istiyor

0|0
    0|0
    • aynen haklı arkadas

• insan emek verince çok farklı oluyor biliyor musun çok zorluklar çektik çektim o yüzden yanlış bir şey yapılmasını istemiyorum kendime :/

• Arkadaşım seni anlıyorum nasıl mı diyeceksin ? bu yorumu yaparken kendimi düşünerek yazıyorum bende 4 yıldır bir ilişki içindeyim değil şehir dışı fizan da olsa güvenmem gerekiyor ona inanmam gerekiyor ben doğru insan olursam sen doğru insan olursan onlar da zaten doğru olurlar sıkma canını

• işte bu konular sizi içten içe kemirecek uzaktan uzağa olmaz ilişki... başka bir hesap alıp saklamak zor değilki..

0|0
    0|0
  • FACEBOOK BİR ALDATMACI DÜNYA HALİNE GELDİ. KIZ TABİKİ BİR FACEBOOK İLETİŞİMİYLE SANA BAĞLI KALMAYABİLİR.HATTA SAHTE İSİM BİLE KULLANMIŞ OLABİLİR. BU İŞİN GARANTİLİ YOLU SENİN KIZIN YANINDA KENDİNİ GÖSTERMEN VE ROBOT OLMADIĞINI KANITLAMAN LAZIM.O ZAMAN EMİN OLURSUN YÜZ YÜZE GÖRÜŞÜRKEN.

0|0
    0|0
  • 4.5 yıl olmuş tvlate giderken falanda almazmış yanına daha ne kıskançlık yaapıpta üzüleceğin iş yapma 4.5 dyorsun her haltını biliyorsundur

0|0
    0|0
    • insan her an göremeyince her şeyini bilemiyor malesef :/

• ha orasıda var bu 4.5 yılın 2 si 3 ü dışarda zakta geçtiyse haklısın. ben 1.5 yılsürdürebildim en çok zor geliyor o kdr zaman sev et tutsun aldatıyosun diye yerlere yatsın kafaları yiyordum böylede yapmayın

• Bir şeyler karıştırdığını anlamayacak kadar meşkul olurum. Muhtemelen bir şeyler değil, üç şeyler karıştırıyor olurum.

0|0
    0|0
  • Güveneceksin öncelikle.Güvensiz ilişki olmaz.

Bi de ben şahsen çekemezdim uzaktaki ilişkiyi.

İstediğin zaman sarılıp öpemedikçe ne anlamı var ki?

0|0
    0|0
  • kuşku insanı fare gibi kemirir,

0|0
    0|0
  • oo uzaktaysa o haftada en az 1 kamyon deviriyodur :) hurdalığı açmıştır o sen daha ağla buralarda

0|0
    0|0
  • anlayamazssın

0|0
    0|0
  • Güveniyor ki kendine, banyoya girdiğinde telefonu verebiliyor

0|0
    0|0
  • face saklamıyorsa korkma

0|0
    0|0
    • yani ben yanındayken giriyor sayfasına mesaj acıyor bazen işte öyle

Kızlar Ne Diyor 4

• Ayn benim durumumdasin bizimde 4snelik iliskimiz vr bizde uzagiz.ama ben cok asiri kiskancim.bizdede fes sifresi zyn o acdi bana ama onun inanmak biyana cok eminim oyle bisey yapmicana ama hastalik iste benimkisi hep bu yuzden ben kavga cikartirim.tlfnuna gizlinden hep bakarim ama yok ogle bise cnk olmus olsa ztn beni birakir ne gerk var benim kahrimi cekmeye.senderahat ol kardesh ona guveniyorsan guven*guvenini cok fazla belli etme guvenmiyorumda deme sakin.Allah bozmasin inshallah

0|0
    0|0
    • sağol canım teşekkür ederim seninde inşallah :)

• anlayamazsın..hele bir de yetenekliyse seni öyle bir inandırır ki;sen canım sevgilim beni çok seviyor ah ahh hep beni düşünüyor diye dolanırken hayatına kaç kişi girmiş onlarla neler yapmış ancak ayrılınca öğrenirsin...ya şüphelenmeyecek güveneceksin, şüpheleniyorsan da uzak ilişki yaşamayacaksın..

0|0
    0|0
  • benım bır arkadaşım goruişturğ erkek arkadaşnın ismini bayan ismi olarak kaydetmişti yani tabii bu bır kızdı , bunlarada aman dikkate tt

0|0
    0|0
  • tanıyorsan guvenıceksın hem sanaldakı muhabbettı de kıskanma yanı salla gıtsın

0|0
    0|0
    • senle aynı yastayız :)) ve seninde bir ilişkin var sevgilin öyle bir şey yapmış olsa sallayabilecek misin ?

• yok canım estağfurullah herkesin düşüncesi farklıdır tabi ama saçma düşünmüyorsun :)

• bence içini ferah tut ole bıse yapmaz

4.5 yıl az degıl senınle ne ısı olur ole kotu bırıyse

Yükleniyor...