Ne yapmaya çalışıyor sizce anlamıyorum?

okuldan biriyle konuşuyordum ikimizde üniversite 3.cü sınıfız sevgilim var dio ama yok bodruma gitcem diyo hava olsun diye gitmiyo ama neyse o benı faceden eklemıs ılkten sonra watsap istedi verdim ama watsaptan bazen yazıyor bazen yazmıyor kız konusunu açınca yazmıyor özellikle neyse bende engelledım sıldım sınırlenıp watsaptan dun engelını kaldırdım yazmıs faturayı odeyemedım evımdede netım yoktu neler yazmısın sen cok trıpcansın felan yazmıs kaprıslısın yazmıss neyse konu gene sevgılıye geldı ben dedım sevgılısı olan adamla konusmak ıstemyrm belkı bız ılerde cıksak bende aynı seylerı yasycam dedım aynen bole dedım sacmalıyorsun benceşu anbız sevgılımıyzkı nasıl bır mantıkla yaklasıyorsun neyse konustuk sonra yıne yazmayı bıraktı yazdıklarım gıtmıyor gırmıyor yanı watsapa skıldım ben bu durumdan daha umrumda olmaz bendende 4 yas buyuk hem eklıyo hem konusmuyo garıp degılmı sızce

Güncellemeler:
şimdide yazmıs hemen trıbe baglamısın yıne 2 dk da nasıl degısebılıyorsun merak edyrm demıs hıc soruyormusun nedne yazmdı dıye demısss:d
bide cok rahat cocuk lan lı felan konusyor sankı 40 yıllk arkdsym gbıı knusyrr :D
yazmıss cok trıp atıyoorsun en sevmedgım sey

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• bosver böyle tipleri kendi capında umursamazlık taktiklerine yatıyo büyük ihtimalle ya da cekingen bir cins ulen gelmisin o kadar yasına bazı seyleri asmak lazım artık demi :) bence canısı sen en iyisi salla gitsin bunu daha iyisini bulursun bu arada plaket vermek lazım kızlara böyle cinsleri cımbızlamı seciyonuz siz ya :)

1|0
    0|0
    • hahahha kendını ne kdr ovuoo sn bnım yanımda hıcsın ahahh:D neyse canım cok konustuk en ıyı cevap secıyorumm konusmanın hatrınaa:D

• :)) ah tatlım cok sağol :)insan kendini sevip övmese kimseler övmeye baslamaz onu su konuda cok haklısınsenin yanında tabi bir hicim gülün yanında islenmis odunun lafımı olur

Erkekler Ne Diyor 11

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...