Diğer kızların hediyesini kabul etti benim hediyemi kabul etmedi niye kabul etmemiş olabilir

arkadaş gurubundan olan bir erkek arkadaşın doğumgünüydü arkadaş olduğu için hediyeler aldık ona grubdaki kızların hediyelerini aldı ama benim ona aldığım hediyeyi kabul etmeyip geri çevirdi diğer kızların hediyelerini kabul ederken benim hediyemi niye geri çevirmiş olabilir bu hareketine çok kırıldım niye böyle yapmış olabilir

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• sana bir gıcığı vardır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• ayıptır sorması yaş kaç.

0|1
    0|0
  • Sana karşı bir gıcıklığı var. Ama ne olursa olsun bir bayanın hediyesi geri çevrilmez. O adam tam bir öküz.. Bence ondan uzak dur...

0|0
    0|0
  • o çocuk harbi götmüş apla bunun ne açıklaması olacak kendini beğenmişlikten başka bir şey değildir. o kim olur da hediye kabul etmiyor bak dellendim şimdi.!

1|0
    0|0
  • odun mu dersin öküz mü bilemem ama öyle bişeyler işte...

0|0
    0|0
  • bunu bana yapsa yuzune bıle bakmam ama sen ona bır şey yaptın mı ? belkı mazıde anınız canlandı gozunde sebep çok.

0|0
    0|0
  • O çocuk harbi takozmuş. Hediye geri çevrilir mi.

0|0
    0|0
  • Tamam hediyeni almak istemeyebilir ama nezaketen dahi olsa alması gerekirdi ayıp etmiş.

0|0
    0|0
    • bana böyle yapmada amacı ne olabilir çok kırdı beni

• Mantıksız salla gitsin terbiyesizlik işte al o hediyeyi vur kafasına çık git geliyor insanın aklına ne kadr güzel düşünmüşünüz neyin peşindeyse zibidi

• Hödüklük yapmış bence

0|0
    0|0
    • bana niye yaptı öyle bir davranış

• soramam çok kırdı beni :(

• Boşver o zaman bir daha konusmazsin olur biter tabi ondan hoslanmiyosan:)

• pahalı bişiy mi aldın ?

0|0
    0|0
    • pahalı bişey değildi bana böyle yapmada amacı ne olabilir çok kırdı beni

• ben olsam vallah döverdim amacına sıçarım öyle şey mi olur tam bir öküzmüş rezil etmek lazım onu

• ne aldın pahalı bişey mi? yoksa bakmadan mı çevirdi?

0|0
    0|0
  • nedenini bilemem ama ondan uzak duracaksın kardeşim

0|0
    0|0
  • Bunu bana biri yapsa kiii yapamaz kırardım kafasını

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ayy nasıl ayıp etmiş öyle

aman boşver böyle bir kalastan zaten hayır gelmez. hediyeni kabul etmicekse neden davet etti ki seni?

0|0
    0|0
  • o kadar zahmet etmişsin hediye almışsın. Reddetmesi için onu kırmış olman gerek ya da ne bileyim.. Çok saçma sapan bir davranışta bulunmuş.

0|0
    0|0
    • onu kırmadım sanırım hiç sevmiyor beni yani arkadaş olarak sevilmeyen arkadaşım sanırım

• insan sevmese bile hediyeyi geri çevirir mi ya? Tam hayvanmış. Git konuş bence açık açık..Sonrada bidaha sen de onu takmazsın olur biter

• Ne aldığın önemli

0|0
    0|0
  • oha hediye geri çevrilir mi

0|0
    0|0
  • ne almıştınki ben onu merak ettim

0|0
    0|0
  • gerizekalı bence

0|0
    0|0
  • Saygisizliktan..hediye hic geri cevirirlirmi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...