Sevdiklerinizin size aslında hiç değer vermediğini anladığınızda ne yaparsınız?

çok sevdiğiniz ve değer verdiğiniz insanların aslında size hiç değer vermediğini anladığınızda içiniz çok yanıyor mu? bu durum karşısında onlara nasıl davranıyorsunuz? çektiğiniz acının geçmesi ne kadar sürüyor?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• ne yapabilirsin ki.Verdiğin değere de son getirsen ne değişir ki.İş işten geçtikten sonra iyi olsa ne kötü olsa.Koy dötüne gönder memleketine.her hıyardan cacık olmaz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• değer vermemek değil de bir insanı üzmemek adına hakkında düşündüklerini gizliyorsan, dürüst davranmıyorsan bu çok can yakıyor. yaralıyken seni bulup iyileştireceğine inandığın insanın hayal kırıklığına uğratması çok kötü bir durum. bu durumun savunmasını ''üzmemek - incitmemek adına..'' diye yapmaya çalışmak çok komik ve saçma.

0|0
    0|0
  • çizgimi çeker giderim ...

0|0
    0|0
  • evet çok iyi bence tanışmak isterim seninle

0|0
    0|0
  • Ayrı şekilde değersiz görürüm o kişiden soğur etrafından yok olurum..

0|0
    0|0
  • yüzüne boşalır çekip giderim:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• daha önce yaşamadım ama düşününce bile iç organlarım eziliyor gibi hissediyorum :/ dayanılmaz bir acı olmalı ya allah düşmanımızın başına vermesin kuzenimin başına gelmişti 1 ay etkisinde kaldı sonra yavaş yavaş alışmaya başladıı

0|0
    0|0
    • bende 2 aydır komada gibiyim. bir yerde okumuştum trajedi+zaman=komedi sanırım şu an komediye doğru yol alıyorum..

• umarım bir an önce düzelirsin :(

• O kişiyi verdiğim değeri keserim ..

Hayat üzülmek için çok kısa ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...