Unutmak yeni hayat bu kadar kolay mı?

merhaba arkadaşlar sinirlerim çok bozuk dertleşmek istedim sizlerle... ilkokul arkadaşımın nişanlısı geçen sene ağustosta evlenmelerine 20 gün kala trafik kazasında ölmüştü gazetelerden okumuştum bende ve çok üzülmüştüm bütün uğraşlarıma rağmen arkadaşıma ulaşamamıştım başsağlığı dilemek için bütün hesaplarını kapatmış telefonu ulaşılmıyordu . ara ara da aklıma gelirdi hep napıyo acaba toparlandımı diye ..bende nişanlıyım allah korusun benim başıma böyle bişey gelse mahvolurdum neyse aklıma geldi faceden aratıyım dedim ve buldum bulmam ile şok geçirdim daha nişanlısı öleli 1 sene olmadı kız kendine sevgili bulmuş ve gecelerde yine... ya bu kadar kolaymı arkadaş sevdiğin adam ölmüş daha senesi gelmemiş sen başkasının kollarında bu kadar ucuz mu artık sevgiler ?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• 1 sene dolmamış derken 10 ay falan mı olmuş ne yapacaktı kız oturup yas mı tutsun ömrü boyunca, ki daha evlenmemiş yaşadığı çok bir şey de yoktur onunla bence sen biraz duygusal bakıyorsun ölenle ölünmüyor hayat devam ediyor.

0|0
    0|0
    • ağustosta senesi olucak işte ..elbette hayat devam ediyor biliyorum ama neyse

Erkekler Ne Diyor 3

• unutmayığ ne yapacak acısı içinde kalır ama unutmak değilde hayatına geri dönmek zorunda yoksa onunda ölüden farkı kalmaz

0|0
    0|0
  • ya tabi ki tercih meselesi belki çabuk toparlanmıştır o

0|0
    0|0
    • 5 sene beraber olduğun adam düğününe 20 gün kala ölücek 6 ayda toparlanılıcak bravo derim ben

• sen,ben toparlanamayız bizlere göre yanlış ama demek ki o toparlanıyor ona göre doğru

• yani,allah kimseye yaşatmasın çok zor düşündüğümde bile boğazıma yumru oturuyor

• ERkek ölümüne seviyor diye kızdan da aynı büyüklüğü göremezsin ki.

0|0
    0|0
    • ama öyle olmamalı yıllardır beraberlerdi dediğim gibi allah bana o günbleri göstermesin benim başıma gelse ben kolay kolay toparlanamam

• toparlanamaz tabi. Kızın kişiliğinde sorun var işte.

• kesinlikle

Kızlar Ne Diyor 3

• ölenle ölünmüyor canım işte , yargılamak bize düşmez ..

0|0
    0|0
    • yargılamıyorum zaten yadırgadım sadece

• adamın karısı ölüyor 40 50 gün sonra evleniyor hemen de , kız yaptı mı yadırganacak ne var ki

• karaktersiz biriymiş

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünmeye başladım

• bu konuda ınsanları yargılamak bıze hıc kimseye düşmez.kımse yasamadan bılemez.belkı bunalımda belkı psıkolıjıbzuk o kafayla hıc yapmıycahı seylerı bıle yapıyr belkı? bılemeyız.yargılamak yanlış.

0|0
    0|0
    • elbette ama etrafında birsürü arkadaşı ailesi var ve resimlerinden gördüğüm kadarıyla hiçte kafası bozuk değildi

• bana gore de yanlış ama dedgım gıbı ınsanın ıcını bılemeyız. cunku sevglmden ayrılsam dha ölmüş gıbı olan ben bunu dusnmk bıle ıstemıyrm

• işte bende bunu diyorum zaten yargılamıyorum haddim değil yadırgadım sadece

Yükleniyor...