Başbakanla konuşma imkanınız olsaydı ona ne sorardınız?

Başbakanla konuşma imkanınız olsaydı ona ne sorardınız?

0|0
10|15

En İyi Erkek Görüşü

• bu vatanı sattın böldün eline geçecek diye sorardım benim dedemin kardeşleri bu ülke için şehit düşmüş dedem gazi olmuş ben böyle adaım torunuyum sen bana sen kimsin çapulcusun diyosun peki sen kimsinki senin soyun bu devlet için ne yapmış diye sorardım sonra terör örgütüne üye olmaktan atarlardı benide içeriye :))

2|3
    1|1

Erkekler Ne Diyor 14

• bir Ak Partili olarak;

1- savaş antlaşmalarında abd üslerini de vatan toprağında barındıracaksın mı yazıyor?

2- neden abd askerleri için dua ettin saddam bizim dostumuz değilmiydi ? bize ondan daha ucuza petrol veren mi vardı?

3- kaddafi tüm halkını refah içinde yaşatırken ülkenin işçilerini bile yabancılardan oluşturum elektrik su doğalgaz barınma ev eğtim (yurt içi yurt dışı) vs leri halkına ücretsiz sunmuş bir lider olmasına rağmen kıbrıs barış harekatında bize yardım eden tek lider olmasına rağmen neden el altından cesedine bile cinsel tacizde bulunan şerefsizlere destek çıktın ?

4- bende suriyeli muhaliflerden yanayım ama eğri oturalım doğru konuşalım etrafı yağmalayanlardan bahsetmiyorum ağaçlar kesilmesin diye çadır kuran öğrencilerden bahsediyorum mecburmuydun sabah 5 de terör baskını yapıyomuş gibi onlara tomaları gönderdin ?

5- dersimi dile getirdin neden maraşı rizeyi hatayı musul u kerkük ü 12 adaları mısırı ermenistanı nahçivanı batı trakyayı balat rum patriğini dile getirmiyorsun?

6- yavru vatan kıbrısı neden devlet olarak bu kadar boş bıraktın ? şu anki rumlara kaymış halini görmek için mi?

7- ben bir ak partiliyim 2002 den buyana 3 genel 4 yerel seçimde ak partiye oy kullandım mustafa kemali peygamber yapanlar ilah yapanlar ne kadar insan sıfatı taşımıyorsa benim gözümde senin bunları yapman ve senin gotunun kılıyız diyenler ne kadar bu sıfatı taşır ?

8- yeter yazmayacağım hem ak parti üyesiyim hem ak partiliyim şimdi bazıları gelir o zamna vaz geç der ben hatalarını görüp dile getiriyorum yaptıklarınıda görüyorum hizmetlerinide ahhh keşke sizde biraz öz eleştri yapıp sırf ak partiye inat olsun diye futbol takımı tutar gibi tuttuğunuz partilerin hatalarını görseniz...

2|1
    2|1
  • Doymadın mı ? Doyamadın mı ? Yetmez mi ?

2|2
    1|0
  • 3 Az 6 Çocuk İçin İzin İsterdim ..

2|2
    1|0
  • hacı ne kullanıyon doğru söyle ?

2|2
    1|1
  • Dış güçlerin yıllarca uğraşmasına rağmen Türk halkını bölemediğini kendisinin bunu nasıl başardığını sorardım.

3|1
    1|2
  • sakin bir yerde ve bolca zamanı varsa , türkiyenin 2100 yılındaki durumunu ve ne seviyede olacağını sorardım.. 2. bir sorumda 5 yıl iiçinda aydın ili için düşündüğünüz planlarınız var mıdie sormak isterdim...

2|0
    0|0
  • Beni konuşturmazdı ki. Arada sussa.

1|1
    0|2
  • Ne kullanıyorsan bana da ikram eder misin derdim.

3|0
    0|0
  • Neden Doğdun ?

2|0
    0|0
  • konuşmak değil başka bişey yapmak isterdim

2|1
    2|0
  • fotoğraf çekelimmi başkan? Twittera atcam.

2|0
    1|1
  • Hilafeti ne zaman getireceksin zeminini ne zaman oturtacaksın ister kurumsal ister kişisel olsun farketmez aslına ne zaman döneceksin ve döndüreceksin bu cemiyeti?

0|0
    0|0
  • babanın zamanında kondom yokmuydu da senin gibi biri ortaya cıktı

2|2
    2|2
  • beni belediyede memurlukta bir yerlere aldırsın, söz oy vercem derim

2|2
    2|1

Kızlar Ne Diyor 10

• Doymadın mı satmaya ?

2|3
    2|0
  • Gazi Mustafa Kemal diyorsun da neden ATATÜRK diyemiyorsun be adam!?

4|1
    3|1
  • Mustafa Kemal Atatürk' e ve izindeki gençliğe karşı neden önyargılı olduğunu sorardım

3|0
    0|0
  • sormak istemezdim fantağzi yapmak isterdim bdsm falan.

3|0
    0|0
  • ilk önce şunu söylemeliyim ki güzel soru. ne sorardıma gelince pek çok şey sorardım.metin yazmam lazım gerek.

1|1
    1|0
  • Amerika'ya yaranmak uğruna ; İslamcılık ile kapitalizmi birleştirmek nasıl bir kafa derdim

2|1
    1|0
    • Onun içtiğinden içip ona dönüşürmüşüm falan :)) Yakında hüloğğğ çektireceğim sana da,en fanatik müridim ol :P

• Neden ampül?

2|0
    0|0
  • nasıl gidiyor kank

0|0
    0|0
  • Herkes senden nefret ediyor. Neden kendini ustun tutuyorsun ve bize Ataturk'u unutturmaya calisiyorsun?

0|0
    0|0
  • Seni bize sayıyla mı verdiler?

1|2
    1|2
Yükleniyor...